Ахметов продає квоти на викиди газів в атмосферу

Ахметов оголосив відкритий тендер з продажу квоти на викиди в рамках Кіотського протоколу

Донбасівська паливно-енергетична компанія (ДТЕК) бізнесмена Ріната Ахметова оголосила відкритий тендер з продажу квоти на викиди в рамках Кіотського протоколу.

За словами директора з розвитку бізнесу ДТЕК Германа Айнбіндера, загальний об'єм викидів, який компанія планує продати, становить 720 тисяч тонн в еквіваленті вуглекислого газу.

"Продаж квот дозволить нам привернути додаткове фінансування, необхідне для реалізації проекту з модернізації наших підприємств", - заявив газеті Айнбіндер. Проте назвати суму, яку планує виручити ДТЕК від продажу квот, в компанії назвати відмовилися.

За оцінками Національного агентства екологічних інвестицій, вартість однієї тонни викидів становить близько 10 євро. Отже, як відзначає видання, реалізація 720 тисяч тонн може додатково принести ДТЕК близько 7 мільйонів євро. Як заявили в ДТЕК, понизити об'єми викидів метану в атмосферу підприємства змогли завдяки новому устаткуванню, яке було встановлене у вересні 2008 року.

Крім цього, найближчим часом продати свої викиди має намір і Подільський цементний завод.

Раніше повідомлялося про те, що шахта імені Засядько (підприємство контролюється народним депутатом Юхимом Звягильським) вперше в історії України реалізувала квоти на викиди парникових газів.

За даними Нацагентства екологічних інвестицій, 1,46 мільйони тонн умовних викидів було передано Японії. 

Читайте також:

Ахметов поділився рецептом виходу з кризи

Ахметов минулого року жодного разу не прийшов до парламенту

Ахметов і Суркіс сваряться через футбол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: