Ахметов виступив за те, щоб Янукович звітував про свої витрати

Тільки двоє депутатів-регіоналів підтримали проект закону про обов'язкове декларування доходів і витрат посадовців. Одним з них виявився Рінат Ахметов.

Тільки двоє депутатів з парламентської більшості напередодні проголосували за проект закону, який передбачав обов'язкове декларування доходів і витрат президента та інших вищих посадових осіб.

З представників Партії регіонів законопроект підтримали лише Рінат Ахметов та Юрій Воропаєв. "Якщо бути точнішими, "проголосували" картки народних депутатів - Рінат Ахметов не ходить на засідання парламенту", - пише "Дело".

Загалом, нагадаємо, закон Верховна рада провалила. За його ухвалення проголосували лише 118 депутатів з 410 зареєстрованих в сесійній залі. Партія регіонів, від голосів якої залежав успіх проходження законопроекту, відмовилася його підтримати.

Цей проект під авторством депутата Арсенія Яценюка передбачав створення системи боротьби з корупцією.

Зокрема, він робив обов'язковим декларування вищими посадовими особами, які уповноважені виконувати функції держави та органів місцевого самоврядування, всіх витрат на суму більше 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (тобто більше 1700 грн.). До таких витрат прирівнювалися і ті товари, які особа отримує безкоштовно або в користування.

Читайте також:

Депутати відмовились ввести контроль своїх витрат

Ахметова назвали найбільшим "привидом" у ВР

Західні ЗМІ: Янукович пригрозив Ахметову долею Ходорковського

Стали відомі доходи сім'ї Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: