Ахметов задоволений спікером Яценюком

Один із лідерів ПР також готовий співпрацювати з прем'єром Тимошенко в разі, якщо вона не буде "забирати та ділити".

Бізнесмен, народний депутат України, член фракції Партії регіонів Ринат Ахметов вважає, що Арсеній Яценюк на посаді спікера Верховної ради України "прикрасить№ нинішній парламент. 

Про це Ахметов заявив під час презентації свого фонду "Ефективне управління".
 

Ринат Ахметов
УНІАН
Ринат Ахметов говорить, що він готовий співпрацювати з новою українською владою.
Відповідаючи на запитання, як він оцінює призначення Яценюка головою ВР, бізнесмен сказав: "Я з великою повагою ставлюся до Арсенія, він молодий, енергійний, і я вважаю, що він прикрасить новий парламент".

Ахметов також сказав, що він готовий до співробітництва з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко в разі, якщо нинішня парламентська коаліція не діятиме за принципом "забрати й поділити".

Зокрема на питання, яка його думка про Тимошенко-прем`єра, Ахметов сказав: "Що таке моя думка? Тимошенко на виборах підтримали 31,5 % виборців. Це говорить про те, що величезна кількість людей довіряє цьому політикові". І, якщо прем`єр-міністром стане Тимошенко, "я з повагою поставлюся до цього", додав він. 

При цьому Ахметов підкреслив: "Мені не важливий колір коаліції, головне, що вона робитиме. Якщо її робота буде спрямована на економічне зростання країни,  ми готові співробітничати. Але якщо коаліція працюватиме за принципом "забрати і поділити", то це не буде демократична коаліція, це буде коаліція 17-го року".
 
Представники ЗМІ запитали, чи буде фонд "Ефективне управління" пропонувати свої розробки проектів і програм, спрямованих на довгостроковий розвиток української економіки, уряду Тимошенко.

Ахметов відповів, що фонд готовий працювати з будь-яким урядом, "але це дорога з двостороннім рухом". «Фонд не працює на уряд Януковича, або уряд Тимошенко, фонд працює на розвиток України", - зазначив Ахметов.
 
Крім того, на питання журналістів, як він реагуватиме, якщо повториться ситуація 2005 року, коли міліція на БТРах влаштовувала обшук в його фірмі, бізнесмен сказав: "Якщо пан Луценко (у 2005 році Юрій Луценко був главою МВС України) бажає таке повторити, то бажано, щоб він не присилав когось, а сам сидів за кермом БТРа. Тоді це буде дорогий фільм, на демонстрації якого Україна зможе добре заробити".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: