Академію СБУ хочуть назвати іменем Шухевича

Академія Служби безпеки хоче змінити ім'я козака Богуна на ім'я голови УПА Шухевича та буде просити про це Ющенка.

Академія Служби безпеки імені Івана Богуна і сама СБУ проситимуть президента Віктора Ющенка про перейменування цього навчального закладу на академію СБУ імені Романа Шухевича.

Про це повідомив керівник СБУ Валентин Наливайченко. ”Є таке бажання, не стільки в мене, скільки в самої академії. Я думаю, що ректорат прийме таке рішення, а наглядова рада під керівництвом Степана Хмари підтримає. Ми готові з таким клопотанням звернутися до президента України”, - наголосив він.

У п'ятницю, 4 вересня, в академії СБУ відбувся турнір з рукопашного бою - щорічний фінальний турнір пам`яті героя України Романа Шухевича.

Наливайченко вручив нагороди переможцям фіналу турніру, в який вийшли 10 найсильніших спортсменів-співробітників СБУ та їхніх дітей, які займаються в секціях Національної федерації рукопашного бою.

Нагороджуючи переможців турніру, Наливайченко підкреслив, що він пишається тим, що ”представники збірної команди СБУ, працівники, які завжди були і є серед тих, хто здобував найвищі нагороди на чемпіонах світу, Європи і Олімпійських іграх, зберігають і примножують славні традиції українського спорту і зміцнюють авторитет нашої держави в світі”.

У цьому контексті глава спецслужби підкреслив, що саме такі змагання і спеціальна підготовка дають можливість перемагати.

”Для нас головне - це молодь, котра у нас навчається, продовжує традиції і набуває тої майстерності, якою володіють співробітники спецпідрозділу СБУ ”Альфа”, - зазначив глава СБУ.

Також він додав, що, найімовірніше, наступного року в цьому турнірі візьмуть участь і члени колегії СБУ.

Нагадаємо, у жовтні 2007 року Роману Шухевичу посмертно було присвоєне звання героя України.

Це рішення Віктора Ющенка викликало дуже неоднозначну реакцію в українському суспільстві - від цілковитої підтримки до обурення та акцій протесту.

Читайте також:

Шухевичу присвоєно звання Героя України

В знак помсти за Леніна комуністи закопали в пісок Шухевича

За націоналістів, які відбили Леніну ніс та руку, заступився син Шухевича

Відкрито пам'ятник Шухевичу

ВідеоАкадемію СБУ хочуть назвати ім Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: