Акаунти Бабченка зламали і запостили від його імені недолуге вибачення перед Росією та іншу "х*рню"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Twitter поширили фейк, що його нібито хочуть затримати за "вигаданим звинуваченням у шпіонажі".

Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко повідомив, що невідомі зламали його пошту, акаунт у Twitter, ЖЖ та блог на порталі "Сноб".

"Ту х*рню, яку вони зараз там постять, серйозно не сприймайте. У мене все добре, все в порядку. Мене ніхто не затримав, нікуди приходити не треба. Ніякого каяття я не пишу", - написав Бабченко на своїй сторінці у Facebook.

У меня взломали почту, твиттер, ЖЖ и блог на "Снобе". Ту херню, которые они там сейчас постят, всерьез не воспринимайте....

Опубліковано Аркадієм Бабченком Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Раніше у його Twitter з’явилось повідомлення про те, що його нібито хочуть затримати за "вигаданим звинуваченням у шпіонажі".

Зламаний твіттер Бабченка
Twitter \ Старшина Запаса

Також у його ЖЖ з’явився пост "Моє каяття", де від імені Бабченка приносять вибачення перед Росією, а загроза ФСБ його життю називається сфальсифікованою українською СБУ, яка ще й нібито погрожувала Бабченку.

Згодом Бабченко повідомив, що невідомі намагаються зламати і його Facebook. За його словами, він спробував змінити пароль, але для цього потрібен доступ до пошти, яку вже зламали.

Увага! Ненормативна лексика.

Так. У меня ещё пытаются хакнуть фейсбук. Сменили пароль. Но с телефона я ещё могу заходить. Куда писать, чтобы защитить...

Опубліковано Аркадієм Бабченком Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Раніше Бабченко звинуватив Кремль в потужній кібероперації проти України. Журналіст переконаний, що через дії ботів страждає майже півмільйона людей.

ВідеоСпецслужби РФ причетні до організації убивства Бабченка та планування терактів в Україні – СБУ

СБУ оприлюднили записи розмов Бориса Германа, якого вважають посередником з організатором з Москви - В'ячеславом Пивоварником. Він домовляється про купівлю зброї, зокрема, протиракетних комплексів "Ігла" та "Фагот", говорить про зацікавленість замовників у дестабілізації обстановки в Україні. Та згадує про фінансування української партії "Розумна сила" напряму з Москви.

Спецслужби РФ причетні до організації убивства Бабченка та планування терактів в Україні – СБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції