Акція "200 днів брехні": родичі та прихильники заарештованих за підозрою у вбивстві Шеремета під СІЗО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розпочалася вона з того, що сьогодні 197-й день ув'язнення Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка.

"200 днів брехні" – інформаційну кампанію під такою назвою розпочали родичі та друзі ув'язнених у справі Шеремета. До цієї акції вже приєдналися відомі співаки, виконавці, актори та інші митці. В ці хвилини проходить акція під ізолятором тимчасового тримання.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Акція добігає кінця, тому що триває третю годину. Розпочалася вона з того, що сьогодні 197-й день ув'язнення Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка. Вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

Їхні друзі, рідні, митці, актори зібралися, аби оголосити про старт символічної акції, яку вони назвали "200 днів брехні". Очевидно, що за найближчі 3 дні їх не випустять, тому акцію вирішили анонсувати сьогодні і заявити про те, що 4 липня у Києві розпочнеться марш на підтримку людей, яких їхні друзі вважають невинними.

Відео "200 днів брехні": родичі та друзі ув'язнених у справі Шеремета розпочали інформаційну кампанію

"200 днів брехні" - інформаційну кампанію за такою назвою розпочали родичі та друзі ув'язнених у справі Павла Шеремета. Журналіст загинув у липні 2016 року, під його машину підклали вибухівку. А в грудні 2019 підозру в скоєнні умисного вбивства висунули добровольцю та музиканту Андрію Антоненку, бойовій медичній сестрі Яні Дугарь та волонтерці, дитячій кардіохірургині Юлії Кузьменко. Сьогоднішню акцію символічно назвали "200 днів брехні". До неї приєдналися відомі митці: співаки і актори. Детальніше – у прямому включенні.

"200 днів брехні": родичі та друзі ув'язнених у справі Шеремета розпочали інформаційну кампанію

Говорять знову про те, що не бачать доказів причетності Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко, Яни Дугарь до вбивства Павла Шеремета.  Незважаючи на те, що люди майже розійшлися, продовжує грати музика. Це робиться для того, аби в ізоляторі тимчасового тримання і Андрій Антоненко, і Юлія Кузьменко могли почути, що про них не забули.

Залиште свій коментар

Вибір редакції