Аксьонов визнав провал і попросив не рекламувати відпочинок у Криму

Подавання електроенергії в окупованому Криму до сих пір не налагоджене.

Так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов закликав "високопосадовців" не рекламувати курорт, поки там не буде налагоджена стабільне подавання електроенергії. Про це він заявив 2 лютого на засіданні "Ради міністрів" республіки, повідомляє FlashCrimea.

"Не треба жодних публікацій про привабливість турпродукту, інакше до нас приїдуть 8 мільйонів людей, і доведеться їх в Радміні розміщувати, матраци їм ставити і ставки для купання. Кожен турист повинен отримати за свої гроші те, на що він розраховував", - заявив "Гоблін" Аксьонов.

Як повідомив "глава Міністерства курортів і туризму" окупованого Криму Сергій Стрельбицький, подавання електроенергії поки не налагоджене, а схеми для її подавання повинні узгоджуватися найближчим часом.

"Ніша Туреччини і Єгипту звільнилася, попит на внутрішній туризм зріс у кілька разів. Головне — спрацювати на репутацію. Завдання одне — переходити на цілорічне обслуговування туристів, закуповувати діагностичне обладнання, використовувати наші природні можливості для лікування, діагностики, профілактики різних захворювань", - повідомив нелегітимний голова окупованого Криму.

Як повідомлялося раніше, окупований курортний Крим втратив свою перевагу. Ціни в окупованому Криму зрівнялися з відпочинком в Сочі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: