Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активіст, з якого на морозі знущалися силовики, називає Євромайдан своєю тимчасовою домівкою

Михайла Гаврилюка добре знають на Майдані як комунікабельного та щирого хлопця.

Відео, де силовики на морозі знущаються над оголеним активістом, розійшлося соціальними мережами. Це дозволило швидко впізнати хлопця. Постраждалого Михайла Гаврилюка добре знають на Євромайдані, йдеться у сюжеті ТСН.

34-річний Михайло  - доброволець з Четвертої козацької сотні Самооборони. Як розповідають учасники Майдану, він чергував на барикадах і був одним із завгоспів. Активіст збирав гроші на цигарки для охорони, відповідав за їжу, прання речей майданівців та доставку дров.

На Євромайдан хлопець приїхав на початку грудня. Сам він з Буковини, а вдома на нього чекає дружина  і господарство -  75 соток городу, які обробляє сам.

В соцмережах його знайомі пишуть, що Михайло - комунікабельний і охоче розповідає про себе. Євромайдан він називає своєю тимчасовою домівкою, а євромайданівців - ріднею.

Як повідомлялося раніше, силовиків, що знущалися над активістом, також швидко впізнали по відео. За словами колишнього начальника головного управління МВС України у місті Києві Віталія Яреми, силовики належать до спецпідрозділу "Омега", який покликаний боротися з тероризмом, звільняти заручників тощо. 

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції