Активіст, звинувачений СБУ в підкупі депутатів на гроші Москви, відгуляв весілля у Запоріжжі - ЗМІ

За даними глави СБУ, Золотарьов відповідає за роботу злочинної групи в регіонах.

Екс-редактор запорізького відділення російського інформагентства "Новий регіон" Павло Золотарьов, якого в СБУ звинувачували у підкупі українських політиків на гроші Москви, відгуляв весілля у Запоріжжі.

Про це повідомляє видання "Четверта влада".

У лютому цього року голова СБУ Василь Грицак на брифінгу оприлюднив аудіозапис, на якому було зафіксовано, як члени злочинної групи підкуповують українських депутатів, щоб вони просували ідеї федералізації та сепаратизму.

На записі також був присутній Павло Золотарьов, він обговорював зі співрозмовником суми, які необхідно передати для підкупу депутатів Житомирської облради за необхідне голосування. 

Грицак під час спільного брифінгу з генпрокуроом Юрієм Луценком називав прізвище Золотарьова і заявляв, що він відповідає за роботу злочинної групи в регіонах.

Видання зазначає, що з часу брифінгу Грицака і Луценка минуло близько п'яти місяців, але Павло Золотарьов досі перебуває на волі, і навіть днями зіграв весілля в Запоріжжі.

При цьому на весіллі у Золотарьова, який є активістом руху "Український вибір" Віктора Медведчука, були присутні запорізькі активісти Радикальної партії Юрій Хохлов та Ірина Лех.

Нагадаємо, Служба безпеки України опублікувала перехоплення телефонних розмов посередників, які займалися підкупом політиків в Україні. За даними СБУ, мова йде про екс-помічника колишнього міністра освіти Дмитра Табачника Антона Кузьменка і колишнього головного редактора проросійського видання в Запоріжжі "Новий регіон" Павла Золотарьова. Одним з епізодів у справі про проплачені законодавчі ініціативи українських політиків стала організація виступу нардепа за гроші на захист законопроекту №4245 Про вільну економічну зону (т. зв. Порто-Франко). 

Залиште свій коментар