Активісти Харківщини долучилися до всеукраїнської блокади російських фур

Активісти привезли прикордонникам постанову уряду 

Сьогодні, 15 лютого, група громадських активістів прибула на пункт пропуску Гоптівка, що на кордоні з Росією в Харківській області.

Активісти планують не допустити російські фури в Україну.

Як йдеться у повідомленні "IT Sector Харьков" у Twitter, активісти привезли прикордонникам постанову уряду про заборону транзиту російських фур в Україні. Крім того, активісти мають копію звернення до губернатора Харківської області Ігоря Райніна з відповідною вимогою.

Нагадаємо, 12 лютого активісти на в'їзді в Закарпаття почали зупиняти російські фури. Учасники блокади мають на меті не допустити в'їзду в Україну торговельного транспорту країни-окупанта. Згодом до блокади долучилися жителі кількох областей: Львівської, Волинської, Житомирської, Рівненської, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Вінницької та Одеської.

Росія запровадила  заборону на транзит українських вантажів у рамках загальної політики захисту російського ринку, прийнятої Кремлем у відповідь на набрання чинності Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом з 1 січня 2016 року. Пізніше стало відомо, що Росія може розблокувати транзит вантажоперевезення з України своєю територією.

У Мінекономрозвитку наголосили, що масового блокування українських вантажівок у Росії, які транзитом їдуть територією цієї країни, немає. Є лише обмеження на транзитні перевезення українських товарів "під ембарго" територією РФ до Казахстану.

 

15 лютого уряд України ухвалив рішення призупинити транзит російських вантажівок територією Україниу відповідь на блокування транзитних українських фур у РФ.

 

блокування російських фур (15.02.)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: