Активісти "Нацкорпусу" наліпками і величезним прапором знову заблокували "Сбербанк" у Дніпрі

Націоналісти повернулися до пікетів у Дніпрі після тижневої перерви.

Активісти політичної партії "Національний корпус" у середу, 12 квітня, після тижневої перерви продовжили блокування "Сбербанку Росії" в Дніпрі. Для цього вони прийшли під центральне відділення банку в місті з наліпками і величезним прапором.

Так, націоналісти збираються розпочати новий етап безстрокової акції проти російських банків в Україні, йдеться в повідомленні "Нацкорпусу" у Facebook.

"Після тижневої перерви в блокаді російського "Сбербанку" в центрі Дніпра, під час якої у вкладників була можливість забрати свої гроші, Національний Корпус починає новий етап акцій проти банків країни-агресора", — заявили націоналісти.

У "Нацкорпусі" зазначили, що до центрального відділення "Сбербанку" в Дніпрі прийшло 50 активістів.

"Національний Корпус починає новий етап безстрокової акції проти банків держави-агресора, що на третій рік заробляють гроші на крові українських солдат. Не дивлячись на усі потуги влади захистити російський капітал, ми не відступимо. Ми тримаємо своє слово і акції продовжуються", — також ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, активісти "Національного корпусу" вже блокували "Сбербанк Росії" у Дніпрі. Приміром, в середині березня вони облили будівлю "Сбербанку" червою фарбою, а вхід перекрили бетонними блоками.

Відділення "Сбербанку" блокують не тільки в Дніпрі. Так, у Харкові активісти встановили чергування під центральним офісом банку в місті.

Як відомо, російський "Сбербанк" оголосив про продаж всіх акцій українського дочірнього банку. Український "Сбербанк" купить консорціум інвесторів, куди увійдуть латвійський Norvik Banka і білоруська приватна компанія. Основний акціонер латвійського банку - громадянин Великобританії Григорій Гусельников, його партнером у купівлі і мажоритарним акціонером стане також громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв.

8 квітня стало відомо, що "Сбербанк Росії" позбувся дочірнього підприємства "Сбербанк Лізинг Україна". У банку відзначили, що 20 березня була зареєстрована зміна власників компанії, тому вона більше не входить до структури "Сбербанку Росії".

 

У "Сбербанку" також офіційно заявили, що він розраховує залишити український ринок відповідно до чинного законодавства і буде розцінювати агресивні дії щодо дочірньої структури як умисне завдання шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна.

ВідеоАктивісти встановили цілодобове чергування під харківським офісом "Сбєрбанку"

Залиште свій коментар