Активісти Нацкорпусу напали на атовця під час акції на Банковій: постраждалий працює оператором на 1+1

Активісти Нацкорпусу напали на атовця під час акції на Банковій: постраждалий працює оператором на 1+1

Фото: УНІАН

Він у 2014 році був добровольцем на фронті. 

Під час акції під Офісом президента України у суботу, 14  серпня, потерпів оператор 1+1. Він у 2014 році був добровольцем на фронті - заступником командира взводу "Карпатська Січ".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

Працівник телеканалу потерпів від сльозогінного газу. Медики патрульної поліції надали йому допомогу. "Медики підрозділу ТОР Патрульної поліції Києва надали допомогу відеооператору телеканалу 1+1, який потерпів від сльозогінного газу під час спровокованих правопорушень учасниками акції на Банковій під ОПУ", - йдеться у повідомленні.

Слід зауважити, що оператор ТСН Антон Філіп просто під час знімань отримав удар у голову і впав на землю. Правоохоронці витягували його через спеціальний коридор. 

За словами потерпілого, напад на нього стався після ідентифікації окремими активістами символіки телеканалу 1+1 на знімальній техніці та ворожих закликів в бік працівника медіахолдингу.

У медіагрупі переконані, що такі дії суперечать засадам вільної журналістики та ставлять під сумнів не тільки безпеку новинарів під час виконання посадових обов’язків (під час акції також постраждав фотокореспондент видання «Букви»), але й природу подібних акцій зокрема. Канал очікує на швидку реакцію правоохоронних органів та, відповідно, покарання винних у ситуації, що склалася.

Станом на 15 серпня стан потерпілого погіршився. Медики підозрюють також струс мозку, який могло спровокувати падіння чи удар. Наразі 1+1 media надає необхідну допомогу Антону – як медичну, так і юридичну, а також вимагає знайти й притягнути нападника до відповідальності. Відповідну заяву буде подано до Національної поліції України. 

Як повідомлялося, на Банковій поблизу Офісу президента, де представники Нацкорпусу 14 серпня проводять акцію протесту, сталися сутички. Зіткнення почалися через небажання учасників акції пройти перевірку на відсутність небезпечних предметів.

Новини України: чим закінчилась акція протесту на Банковій

Новини України: чим закінчилась акція протесту на Банковій

Повʼязані теми:

Наступна публікація