Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти написали скаргу на суддю, яка відмовилася стягнути 100 млн грн застави Насірова у бюджет

Вища рада правосуддя має 45 днів, щоб розглянути скаргу.

Громадська організація «Центр протидії корупції» подала скаргу до Вищої ради правосуддя на суддю Солом’янського районного суду Києва Світлану Кушнір, яка відмовила детективам НАБУ і прокурорам САП у стягненні 100 млн грн застави відстороненого голови ДФС Романа Насірова.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Відео Насіров переконує, що його дії не нанесли шкоди державі

Юристи організації вважають, що Світлана Кушнір під час винесення цього рішення порушила ч. 8 ст. 182 Кримінального процесуального кодексу, де йдеться  про звернення застави в дохід держави через порушення підозрюваним її умов.

Активісти у тексті скарги навели докази дійсності незданих паспортів Романа Насірова, оприлюднені журналістами програми «Схеми», які суддя не взяла до уваги, і просять притягнути її до дисциплінарної відповідальності.

Вища рада правосуддя має 45 днів, щоб розглянути скаргу.

Нагадаємо, Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат.

Солом'янський районний суд міста Києва вирішив подовжити запобіжний захід Роману Насірову на 2 місяці. Захист Насірова, натомість, просив пом'якшити обмеження і дати йому дозвіл на вільне пересування та виїзд за кордон. 

Відстороненого від посади главу ДФС випустили на волю під заставу в розмірі 100 млн грн. Гроші за нього внесла його дружина Катерина Клімбовська. Відповідаючи на запитання, звідки гроші, Насіров обмовився, що, мовляв, краще б він сидів у слідчому ізоляторі й доводив свою провину.

Натомість 8 червня Солом'янський райсуд Києва відмовився стягувати до бюджету заставу відстороненого голови ДФС Романа Насірова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції