Активісти перекрили Майдан Незалежності портретами Небесної Сотні

На головній вулиці столиці скандують: "Банду геть!"

У Києві люди, які прийшли вшанувати Героїв Небесної Сотні, перекрили частину Хрещатика в районі Майдану Незалежності.

Активісти поставили щити з фотографіями загиблих майданівців та викрикують гасло "Банду геть!".

Правоохоронці, які посилено охороняють центр столиці, наразі не приймають ніяких заходів.

"Сьогодні ми залишаємося на Майдані, ставимо палатки та барикади!", – написав у Facebook опозиційно налаштований до нинішньої влади Ігор Громов.

Також він закликає нести дрова, харчі та гроші (навіть уже оперативно виставив номер банківської картки). Бо, мовляв, "в Пущі-Водиці на базі "Пролісок" перебувають 10 000 колишніх беркутівців та тітушок, тому хлопцям, які готові продовжити боротьбу проти системи, потрібна підтримка". Щоправда, з повідомлення не зрозуміло, кому саме потрібна фінансова підтримка – радикально налаштованим на Майдані, чи беркутівцям-тітушкам.

Нагадаємо, що в Україні сьогодні, 20 лютого, відзначають День Героїв Небесної Сотні — це пам'ятний день для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

У Києві люди вшановують загиблих на Майдані Незалежності та на алеї Героїв Небесної Сотні (колишня частина вулиці Інститутської).

У центрі столиці нині посилені заходи безпеки. Чимало правоохоронців охороняють будівлі Адміністрації президента, Кабміну, Верховної Ради, аби попередити провокації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація