Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти погрожують коридором ганьби політикам, які беруть участь в ефірах "Інтера"

Пікетники вимагають від політиків бойкотувати телеканал.

Активісти організації "Вільні Люди" влаштували пікет біля студії програми "Чорне дзеркало", що виходить на телеканалі "Інтер".

Мітингувальники чекають на політиків, які беруть участь у програмі, щоб влаштувати їм коридор ганьби та вручити "премії імені Кисельова-Шувалова".

Раніше близько сотні активістів організації провели пікет під СБУ з вимогою депортувати головного ідеолога інформаційної політики "Інтера" громадянина РФ Ігоря Шувалова. Окрім того, вони закликали українських політиків не давати коментарів телеканалу, не відвідувати його телеефіри та не спілкуватися з його журналістами.

"Особи, які продовжуватимуть співпрацю з російськими пропагандистами "Інтеру" вважатимуться зрадниками національних інтересів та адептами "русского міра" в Україні", - йдеться у заяві "Вільних Людей", які вже почали викладати у Facebook прізвища політиків, які беруть в ефірах телеканалу "Інтер".

Відео МВС давно говорить про деструктивну роль «інформаційних терористів» каналу «Інтер» - Шкіряк

Нагадаємо, 4 вересня від пожежі постраждало приміщення "Інтера" на вулиці Щусєва. Саме звідти велося інформаційне мовлення. До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували "Інтер - агент Москви". 11 вересня керівництво "Інтеру" розповіло, що надалі робитиме із інформаційною політикою каналу.

Відео СБУ досі не порушила жодного провадження щодо громадянина Росії Ігоря Шувалова

Залиште свій коментар

Вибір редакції