Активісти в шести містах України заблокували роботу російського постачальника цигарок

Дата публікації
Перегляди
3186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Активісти в шести містах України заблокували роботу російського постачальника цигарок

"Мегаполіс" є монополістом з постачання цигарок / Фото: facebook.com/Андрій Левус

Компанія належить олігарху з РФ, який володіє заводом з виробництва зброї. 

Сьогодні, 12 січня, у шести містах України активісти заблокували роботу найбільшого дистриб'ютора цигарок в Україні  "Мегаполіс-Україна", що належить групі компаній "Меркурій" російського олігарха Ігоря Кесаєва.

За словами народного депутата Сергія Висоцького, автомобілі "Мегаполіса" блокують у Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі.

Парламентар додав, що заснований "Мегаполіс" російською компанією і "сім'єю" Віктора Януковича, а за часів минулої влади стала монополістом з дистрибуції сигарет в Україні.

Примітно, що власником і президентом ГК "Меркурій", до якої входить "Мегаполіс", є російський олігарх Ігор Кесаєв. Він також є одним із власників російського виробника зброї – заводу імені В. О. Дегтярьова. Висоцький додає, що Кесаєв є і главою благодійного фонду "Моноліт", який займається підтримкою  співробітників ФСБ РФ.

"Пан Кесаєв є власником російського заводу імені Дегтярьова. Крім особливо важливих для гостронужденних в культурному дозвіллі співробітників ФСБ мопедів завод цей виготовляє стрілецьку зброю, боєзаряди для ПЗРК і ПТРК, у тому числі для ПТРК "Корнет-Е", - йдеться у повідомленні народного обранця у Facebook.

 

Сегодня в 5 утра, в рамках кампании по очищению Украины от оккупационного бизнеса, сотни активистов из десятка волонтерс...

Опубликовано Сергеем Высоцким 11 января 2016 г.

Парламентар додав, що саме від продукції заводу російського олігарха на Донбасі гинуть українські силовики.

"І найганебніше, що після втечі Януковича і початку війни статус компанії не змінився. З української сторони в її акціонерний капітал увійшов один з регіональних "смотрящих сім'ї" Борис Кауфман. Свого часу він був підрядником братів Клименків в Одеській області. Великі зв'язки Кауфмана і набутий за часів Януковича капітал дозволяють йому "вирішувати питання" в багатьох кабінетах, у тому числі і прикривати своїх московських друзів, таких як Кесаєв", - додав народний обранець.

Координатори акції стверджують, що блокуватимуть роботу "Мегаполіса", доки він не піде з українського ринку. 

Раніше в руки журналістів програми "Гроші" потрапили документи, які свідчать про те, що в 2014 році одеські бізнесмени Борис Кауфман і Олександр Грановський за сприяння старшого сина Віктора Янкуовчіа - Олександра - присвоїли всього за тисячу гривень одеський аеропорт і київський "Президент-готель" .

З листа Служби безпеки України випливало, що група бізнесменів вивела все майно аеропорту на фірму, статутний фонд якої становить 1000 грн.

У червні +2013 Vertex United придбала у медіа-холдингу UMH group, мажоритарним власником якого був нинішній глава АП Борис Ложкін, медіа-проект "Фокус" (журнал "Фокус", "Фокус. Красива країна" сайт focus.ua).

Власниками Vertex United є все ті ж Кауфман і Грановський.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3186
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація