Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісти зняли блокаду з телеканалу NewsOnе і анонсували блокування "Інтера"

Вони заявляють, що досягли "першого етапу перемоги".

Активісти заявили про припинення блокування в’їзду до офісу телеканалу NewsOnе.

Про це вони заявили в онлайн-трансляції на каналі Всесвітньо-Броварське Телебачення у Facebook.

Фотогалерея Активісти назвали умови зняття блокади з телеканалу NewsOne (3 фото)

"Так як нас попросили розблокувати канал, ми це робимо. Мішки були забрані, колючий дріт забрано, бочки з вогнем", - сказав один з учасників акції Олексій Середюк.

За його словами, активісти досягли "першого етапу перемоги", оскільки президент Петро Порошенко і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявили про те, що будуть розбиратися у ситуації із телеканалом NewsOnе.

На самому каналі підтвердили зняття блокади. У повідомленні NewsOnе йдеться, що активісти розбирають мішки, з яких була побудована барикада.

Дмитро Корчинський, лідер партії "Братство", активісти якої брали участь у блокуванні телеканалу, після цього виступив із.заявою. Він "засудив" блокаду NewsOnе і анонсував блокування телеканалу "Інтер". За словами Корчинського, ця акція відбудеться наступного тижня, у четвер, о 12.00.

Нагадаємо, 3 грудня невідомі у військовій формі і балаклавах заблокували будівлю українського телеканалу NewsOne. Активісти підігнали до в'їзду в будівлю вантажівку і почали вивантажувати з неї мішки з піском. Також вхід обнесли колючим дротом.

Трохи раніше відомий громадський діяч Ілля Кива закликав блокувати телеканал через висловлювань його власника – позафракційного народного депутата Євгена Мураєва. В річницю розгону Майдану 30 листопада він у прямому ефірі заявив, що Революція Гідності насправді була "державним переворотом". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції