Активістки FEMEN оголилися на ґанку в Януковича

Активістки жіночого руху у притаманному їм стилі висловили протест проти проросійської політики українського керівництва.

Акція FEMEN _7
Жіночий рух FEMEN
Активістки FEMEN оголилися біля Адміністрації президента у Києві
 Відомий своїми епатажними акціями жіночий рух FEMEN висловив протест у зв'язку з офіційним візитом президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до України у формі перформанса "Задранная Медведевым", в ході якого одна з активісток руху з намальованими червоною фарбою кривавими слідами ведмедячих лап на тілі оголилася біля дверей Адміністрації президента Віктора Януковича.

FEMEN висловив обурення "проросійською політикою" Януковича, "пріоритетом якої є не права і свободи громадян України, а інтереси одіозного "старшого брата".

Як пояснили в організації, протест викликаний побоюваннями, що другий візит Дмитра Мєдвєдєва до України призведе до більшої політичної і економічної "русифікації" країни.

"Тоталітарно-патріархальні синдроми Віктора Януковича та його команди, які виявилися відразу ж після президентських виборів, а також недавні скандальні "харківські домовленості" ставлять під загрозу подальшу долю ще незайманої українській демократії. На "азіатський зразок" їй підшукують багатого жениха і готують роль прикраси будинку, а не його глави", - заявила лідер жіночого руху Ганна Гуцол.

FEMEN вважає, що зближення України і Росії також несе загрозу інтересам українок, які тільки починають почувати себе вільними європейськими жінками. Хід розвитку україно-російських відносин свідчить про те, що Янукович стурбований далеко не свободами українських жінок – він захоплений загарбницькими амбіціями кремлівських мужів, зазначили в організації.

"Експансія Росії загрожує Україні не тільки втратою громадських прав і свобод, а і поверненням радянського домострою. Для українських жінок свобода має аромат французьких духів, а не "кирзи". Ми не дамо нашу країну і українок на розтерзання російському ведмедеві!" - наголосила Ганна Гуцол.

Читайте також:

Шуфрич проводить час зі скандальною блондинкою з FEMEN

Напівроздягнені феміністки намагалися прорватися в Кабмін

Голі активістки FEMEN влаштували акцію "Вагінарт"

Дівчат з руху "Femen" публічно відшмагали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: