Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Активісту Михайлику, в якого у вересні стріляли в Одесі, витягнули кулю з легень

Німеччина готова провести експертизу кулі як речового доказу.

Українському активісту Олегу Михайлику, на якого скоїли замах у вересні 2017 року в Одесі, провели операцію з вилучення кулі з легень.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

За даними поліції, операцію проведено у п'ятницю, 11 січня. Правоохоронці надіслали відповідним органам у Німеччині, де перебуває на лікуванні активіст, документи для збереження кулі як речового доказу у справі.

Сам Олег Михайлик раніше писав, що операцію проведуть під наглядом кримінальної поліції Німеччини, яка згодом має передати доказ українським колегам. Він додав, що Мюнхенський інститут кримінальних експертиз погодився безкоштовно для України провести експертизу кулі, але для цього треба дозвіл Генпрокуратури України.

"Маю велику надію на те, що Генпрокурор України Юрій Луценко не дозволить, щоб його самого і його відомство "підставили" ще раз і дасть команду своїм підлеглим акцентувати увагу на такому дорученні для німецької прокуратури, якщо вже випала така унікальна можливість. І, до того ж, абсолютно безкоштовна для України", - написав Михайлик.

Активіст також подякував членам тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Мустафі Наєму, Бориславу Березі, Ігорю Мосійчуку, Ігорю Луценку та іншим за співпрацю. Він додав, що йому доведеться затриматися у Мюнхені ще на певний час.

Нагадаємо, що замах на убивство Олега Михайлика було скоєно 22 вересня. Поліція надала йому охорону. Його друзі та колеги пов'язують замах саме з діяльністю активіста та влаштували протест під стінами головного управління поліції Одещини.

Раніше Михайлик також озвучив свої підозри щодо особи замовника. Він зокрема розповів, що ні  з ким не мав конфліктів, "окрім як зі структурами, безпосередньо пов'язаними з Одеською міською владою і особисто мером Трухановим".

Залиште свій коментар

Вибір редакції