Активізація комарів. Кого найбільше тероризують надокучливі комахи і як від них уберегтися

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Активізація комарів. Кого найбільше тероризують надокучливі комахи і як від них уберегтися

Фото: Reuters

Варто ретельно ставитися до вибору засобів проти комах.

В Україні через надмірно теплу погоду та температурні рекорди кількість комарів збільшилася утричі. Самці можуть жити за рахунок соку рослин, проте самкам необхідна кров для виведення потомства. "Сніданок з 1+1" дізнався, кого найчастіше тероризують комарі і як запобігти численним укусам.

Серед людей існує гіпотеза, що комарі начебто більше люблять кров першої та другої групи. Проте екологи запевняють, що справа не в цьому. Перш за все комахи звертають увагу на температуру тіла. Через це вагітні жінки та особи з великою вагою ризикують отримати найбільше укусів, адже їхнє тіло тепліше. 

Також для кровопивць грає роль рівень холестерину у крові. Чим він вищий, тим більше це приваблює комах. 

"Якщо ми будемо їсти жирне, відповідно рівень холестерину в нашій крові збільшиться, і це буде притягувати до нас комарів, все шкідливе, в принципі, подобається комарам", - йдеться у повідомленні.

Комарі найчастіше проживають на природі, у вологих місцинах біля водойм. У таких місцях навіть рівень холестерину та температура тіла не рятують від численних укусів.

Врятувати від комарів можуть спеціальні спреї, мазі, олії тощо, однак варто дуже ретельно ставитися до вибору таких засобів. Деякі з них можуть бути токсичними, що особливо небезпечно для дітей. Деякі засоби, які вставляються до розетки, можуть випаровувати токсичні речовини, тому їх краще використовувати, коли вдома немає людей і домашніх улюбленців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація