"Активність НАТО зобов'язує бути напоготові": у Росії виправдовують розгортання військ біля кордону України

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
1910
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Активність НАТО зобов'язує бути напоготові": у Росії виправдовують розгортання військ біля кордону України

Фото: Getty Images

За словами Пєскова, РФ вживає необхідних заходів для забезпечення безпеки своїх рубежів.

Пресекретар президента РФ Пєсков продовжує запевняти, що російські військові не беруть участь в конфлікті на сході України.

Про це пише УНІАН.

Як заявив Дмитро Пєсков, у Кремлі вважають, що зосередження військових сил Російської Федерації біля кордонів України не повинно нікого турбувати, активність НАТО "зобов'язує бути напоготові":

"Росія переміщує Збройні сили в межах своєї території на свій розсуд - це не повинно нікого турбувати, це ні для кого не становить жодної загрози", - сказав Пєсков, відповідаючи на запитання УНІАН про те, з чим пов'язано нарощування російського військового угрупування на кордоні з Україною і перекидання військової техніки до окупованого Криму, а також чи може Кремль давати гарантію, що ці російські військові не візьмуть участь у війні проти України.

"РФ вживає необхідних заходів для забезпечення безпеки своїх рубежів. Ви знаєте, що по периметру рубежів Росії йде підвищена активність ВС країн НАТО, інших об'єднань, окремих країн і так далі і тому подібне - це все зобов'язує нас бути напоготові", - стверджує пресекретар Путіна.

Водночас, за словами Пєскова, російські війська "ніколи не брали участь і не беруть" в конфлікті на сході України. 

Нагадаємо, що збройні сили Російської Федерації нарощують свою присутність поблизу українського кордону: на півночі, на сході і на півдні. Також, на Донбасі внаслідок обстрілів бойовиків загинули чотири українських військових

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1910
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація