Активно поширюється Україною: штам "Дельта" виявили ще в одному регіоні

Активно поширюється Україною: штам "Дельта" виявили ще в одному регіоні

Фото: Associated Press

У Дніпропетровській області збільшується кількість тих, хто заразився COVID-19.

Індійський штам коронавірусу "Дельта" виявили вже і у Дніпропетровській області. Наразі відомо про трьох людей, які підхопили небезпечну мутацію.

Про це повідомила  завідувачка відділу організації епідеміологічних досліджень ДУ "Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ" Олена Кузьменко, пише місцеве видання "Міст Дніпро".

За її словами, циркуляцію штаму "Дельта" в області підтвердили результати дослідження зразків. Загалом наразі офіційно підтверджено три випадки в Солонянському районі та Нікополі. У зв'язку із новим штамом в регіоні фіксують збільшення кількості тих, хто заразився COVID-19.

"Третій тиждень у Дніпропетровській області спостерігається збільшення кількості хворих на коронавірус, це пов'язано з циркуляцією на території області Covid-19 штаму "Дельта", - сказала вона.

Нагадаємо, в Тернопільській області медики підтвердили 52 випадки зараження "Дельта"-штамом коронавірусу. Також зафіксували перший випадок зараження індійським штамом коронавірусу "Дельта" у Кременчуцькому районі Полтавської області.

Крім того, виявили "Дельту" і у Чернівцях.

Своєю чергою, головний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що в Україні офіційно зафіксували вже 147 випадків коронавірусу штаму "Дельта".

Міністр Віктор Ляшко про поширення "Дельти" та до чого готуватися українцям

Міністр Віктор Ляшко про поширення "Дельти" та до чого готуватися українцям

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація