Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актор із "Кіборгів" вступився за Сенцова і закликав не повертатися у часи Сталіна

Довженко просить українців не мовчати.

Українські режисери, актори, митці та спортсмени продовжують долучатися до акції ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Сьогодні слово на захист політв'язня Кремля промовив виконавець головної ролі у фільмі "Кіборги" В'ячеслав Довженко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Найважливіше, що є в кожної людини – це свобода. Власна свобода, яку зараз, на жаль, безпардонно і цинічно відібрали в Олега Сенцова і 64 політв’язнів, які перебувають на території Російської Федерації", - зауважив він.

ВідеоВиконавець головної ролі у фільмі "Кіборги" підтримав Олега Сенцова

Українські режисери та актори, митці та спортсмени долучилися до акції ТСН на підтримку незаконно ув'язненого Олега Сенцова. Сьогодні слово на захист політв'язня Кремля, що голодує - від актора, виконавця головної ролі в фільмі "Кіборги" - В'ячеслава Довженка.

Виконавець головної ролі у фільмі "Кіборги" підтримав Олега Сенцова

На думку Довженка, своїм голодуванням українець переслідує шляхетну мету і решта громадян країни мають підтримати свого співвітчизника. "Найцінніше, що є в людини – це власне життя. Яким Олег зараз ризикує, поставивши умову, щоб звільнили всіх політв’язнів, які там перебувають. Я вважаю неприпустимим у ХХІ столітті, щоб ми поверталися до 30-х років радянської системи. Ми не маємо права мовчати", - наголосив актор.

Як повідомлялося, напередодні на захист Сенцова висловилася акторка Римма Зюбіна. Вона висловила переконання, що "кожен у своєму маленькому просторі" здатен "вплинути на цю ситуацію", і закликала українців не бути байдужими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції