Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Актори  та спортсмени закликають підтримати петицію за звільнення Сенцова та інших політв'язнів

Петиція розміщена на сайті американського Білого дому.

Відомі актори і спортсмени України закликають підтримати петицію за звільнення режисера Олега Сенцова, який перебуває в російській в'язниці та голодує вже 113 днів поспіль.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Режисер Ахтем Сеїтаблаєв, акторка Римма Зюбіна, мандрівник Микола Подрезан і ще два десятки діячів просять українців та світ поставити підпис на сайті американського Білого дому. Це спонукає Вашингтон дужче тиснути на Москву для звільнення 64 політв’язнів. Щоби підписатися, треба менше хвилини. Слід зібрати ще 66 тисяч підписів.

"Я роблю, принаймні, те, що не потребує від мене життя, не потребує від мене голодування, не потребує від мене поїздки на фронт. Це просто взяти телефон, просто зайти на сайт і підписатися", - каже Ахтем Сеітаблаєв.

"У нас залишається п’ять днів, бо 8 вересня закінчується збір цих підписів. Невже ми, українці, не можемо зібрати 100 тисяч підписів? Це, це… Моє місто Ужгород - 100 тисяч", - говорить Римма Зюбіна.

ВідеоВідомі актори і спортсмени України закликають підтримати петицію за звільнення Олега Сенцова

Режисер Ахтем Сеїтаблаєв, акторка Римма Зюбіна, мандрівник Микола Подрезан і ще два десятки діячів просять українців та світ поставити підпис на сайті американського Білого дому – за адресою, яку ви бачите на екрані. Це спонукає Вашингтон дужче тиснути на Москву для звільнення 64 політв’язнів. 

Відомі актори і спортсмени України закликають підтримати петицію за звільнення Олега Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції