Ціни на пиво підвищили, щоб утримувати Верховну раду

Раніше передбачалося, що гроші від підвищення акцизу на пиво підуть на закупівлю інсуліну, водопостачання Львова і створення музею.

Додаткові кошти від підвищення акцизу на пиво Верховна рада має намір спрямувати не тільки на закупівлю інсуліну, а й на утримання свого апарату.

Про це йдеться в переданому на підпис президентові проекті закону про внесення змін до держбюджету на 2009 рік.

Згідно з цим законопроектом, змінами до держбюджету передбачено не тільки заявлене раніше фінансування закупівель інсуліну, робіт із забезпечення цілодобового водопостачання Львова і створення "Будинку-музею Т.Г.Шевченка", а й збільшення фінансування апарату ВР на 88 млн грн – з 740 до 837,8 млн грн. Зокрема, фінансування законотворчої діяльності ВР збільшене на 58 млн грн – з 413 до 471 млн грн, організаційного, інформаційно-аналітичного і матеріально-технічного забезпечення діяльності ВР – на 7 млн грн., з 157 до 164 млн грн, візитів депутатів за кордон – на 3,5 млн грн, з 5,2 до 8,7 млн грн, обслуговування діяльності ВР – на 23 млн грн, з 76,7 до 100,5 млн грн.

Крім того, фінансова підтримка санаторно-курортного комплексу Управління ВР збільшена на 1 млн грн – до 67,2 млн грн, висвітлення діяльності нардепів через ЗМІ і телебачення – на 3 млн грн, з 6,2 до 9,1 млн грн.

При цьому кошти на закупівлю інсуліну в обсязі 160 млн грн входять у загальнодержавні витрати Міністерства фінансів.

Нагадаємо, 3 червня Верховна рада підвищила акциз на пиво на 93,5% – з поточного рівня 0,31 грн за літр до 0,6 грн за літр. Доходи бюджету за рахунок надходжень від акцизного збору планувалося спрямувати на додаткові витрати, пов`язані із збільшенням кількості хворих цукровим діабетом і впливом цінового чинника на вартість лікування в поточному році. При цьому додаткова дотація місцевим бюджетам на забезпечення лікування хворих цукровим діабетом передбачалася в сумі 160 млн грн.

Крім того, ці кошти планувалося спрямувати на реалізацію заходів з цілодобового водозабезпечення Львова – 105 млн грн; завершення ремонтно-реставраційних робіт і створення музейної експозиції Шевченківського національного заповідника в Каневі "Будинок-музей Т.Г.Шевченка" – 22,5 млн грн.

Читайте також:

В Україні вдвічі підвищено акцизи на пиво

У серпні в Україні подорожчають пиво та вино

1 липня в Україні подорожчає алкоголь

Українцям заборонили курити у поїздах і ліфтах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: