Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аласанія назвав вартість проведення теледебатів на "Суспільному"

За словами очільника "Суспільного", кошторис може бути змінений у разі неявки обох кандидатів.

Вартість проведення дебатів у студії "Суспільного телебачення", що розташовується у Києві на вулиці Іллєнка, 42, оцінюється у майже 6 мільйонів гривень.

Про це заявив голова правління "Суспільного" Зураб Аласанія під час брифінгу про порядок проведення теледебатів між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком.

"Теледебати, 60 хвилин, телебачення та радіомовлення, бо воно зобов’язано бути і там, і там, загальна сума без ПДВ - 5 мільйонів 767 тисяч гривень, якщо з’являться обидва кандидати", - розповів він.

Брифінг щодо проведення теледебатів кандидатів у президенти

Дивіться брифінг про порядок проведення теледебатів між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. Участь беруть глава ЦВК Тетяна Сліпачук та глава правління "Суспільного" Зураб Аласанія.

Опубликовано ТСН Live Вторник, 9 апреля 2019 г.

За словами Аласанії, до вказаної суми включено і витрати на студію, і камери, і зарплатню, і трансляцію.

"Весь кошторис вже є, він затверджений, він зміниться вже після того, як ми будемо підбивати підсумки після виборів. Можливо, невелика зміна буде, якщо жоден із кандидатів не з’явиться. Буде залежати від того, чи один кандидат з’явиться, чи жоден не з’явиться, чи обидва з’являться. Тоді невеличка сума буде змінена", - пояснив він.

Зазначимо, раніше Зураб Аласанія назвав орієнтовану вартість дебатів між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком на "Олімпійському". За попередніми підрахунками, дебати на стадіоні обійдуться щонайменше у шість мільйонів доларів.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції