Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аласанія пішов у тривалу відпустку з Суспільного телебачення

Керівник НСТУ чекатиме рішення суду у справі про своє звільнення.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія пішов у тривалу відпустку. Про це у своєму Facebook заявив директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко.

Сьогодні 6 травня. Дата, яку Наглядова Рада НСТУ визначила як день звільнення Зураба Аласанії з посади Голови Правління...

Опубліковано Taras Shevchenko Понеділок, 6 травня 2019 р.

Він звернув увагу на те, що 6 травня було визначене Наглядовою радою НСТУ датою звільнення Аласанії. Однак цього не відбулося. "Зураб ще не звільнений. Він оскаржив у суді рішення, яке вважає незаконним. І суд мав право призупинити це звільнення до вирішення справи по суті. Однак суд не захотів цього робити. Наступний розгляд справи буде аж 11 червня", - пояснив автор публікації.

ВідеоЗвільнення Зураба Аласанії називають прямим виявом цензури та небезпечним прецедентом для країни

Контракт із Аласанією розірвала наглядова рада суспільного телебачення. Хоча у порядку денному засідання цієї ради, попередньо, не було питання про відсторонення керівника Суспільного. Офіційна причина звільнення досі невідома. Оскільки ні протоколу, ні чітких формулювань досі немає, багато хто побачив у цій історії прямий вияв цензури і надзвичайно небезпечний прецедент для країни. Особливо - перед президентськими виборами. 

Звільнення Зураба Аласанії називають прямим виявом цензури та небезпечним прецедентом для країни

Шевченко наголосив, що Аласанія скористався законною можливістю використати наприкінці роботи всі дні відпустки, котрі накопичилися за період праці. "Таким чином, Зураб Аласанія пішов у відпустку і ще залишається на посаді, до завершення відпустки. Все й далі висить у підвішеному стані, і, можливо, компромісним було б рішення самої Наглядової ради відкласти звільнення до вирішення справи судом. Адже сумніви у законності рішення є великими", - зауважив керівник Центру демократії.

Як повідомлялося, 12 лютого цього року Наглядова рада НСТУ вирішила звільнити Аласанію. Сам очільник Суспільного телебачення оскаржив це рішення в суді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції