Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аласанія звільнився з посади голови правління Суспільного

Він продовжує працювати в компанії на іншій посаді, доки рішення суду не набере чинності.

Зураб Аласанія звільнився з посади голови правління Суспільного.

Про це він повідомив 24 червня у фейсбуці.

"Це не означає, що ми "здаємо позиції". Це означає, що ми дотримуємось закону. Тобто: рішення суду набере чинності через 30 днів (з дня отримання всіма відповідачами цього рішення, або, якщо буде подано апеляцію – з дня рішення суду другої інстанції). До того часу скасоване судом рішення НР є формально чинним. А це означає, що сьогодні мій контракт вважається розірваним", - пояснив він.

За його словами, було два варіанти розвитку подій. Перший: Наглядова Рада могла би визнати свою помилку, скасувавши своє рішення до офіційного набрання чинності рішення суду. Другий: Аласанія "міг би приміряти на себе клітчасту ковдру".

"Перший варіант - це не про НР. Другий - це не про мене", - зазначив він.

Аласанія додав, що поки що головою правління Суспільного мовника є Микола Чернотицький, який раніше відповідав за філії Суспільного. Сам Аласанія працюватиме в компанії на позиції експерта правління, допоки рішення суду не набере чинності.

"Ми просто йшли; у нас нема зерна неправди за собою" (с) Т.Г.Ш. Рішення Наглядової Ради по достроковому припиненню...

Опубліковано Зурабом Аласанією Понеділок, 24 червня 2019 р.

Як повідомлялося, 12 лютого цього року Наглядова рада НСТУ вирішила звільнити Аласанію. Очільник Суспільного телебачення оскаржив це рішення в суді. Там його звільнення визнали незаконним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції