Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Албанія, Грузія, Іспанія: за добу розширилася географія авіарейсів, якими не можуть скористатися українці

Кількість людей із зіпсованими відпустками вже рахується тисячами.

Понад тисячу українців застрягли в аеропортах Києва, Львова і світових морських курортів і не можуть вилетіти ні на відпочинок, ні додому. Деякі рейси затримують на години, деякі на кілька діб, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Понад сотню українців застрягли в Албанії – вони пройшли реєстрацію, здали багаж і чекають на літак уже добу.  Туристів просять заспокоїтися, проте у людей уривається терпець і вони блокують аеропорт Тірани. Їх відтісняє албанська поліція.

ВідеоТуроператори чи турмахінатори? Чому українські туристи не можуть вилетіти ні на відпочинок, ні додому

Туроператори чи турмахінатори? Понад тисячу українців застрягли в аеропортах Києва, Львова і світових морських курортів - не можуть вилетіти ні на відпочинок, ані додому. Деякі рейси затримують на години, деякі - на доби. ТСН дізнавалася, кому люди "завдячують" зіпсованим початком чи фіналом відпустки. 

Туроператори чи турмахінатори? Чому українські туристи не можуть вилетіти ні на відпочинок, ні додому

З Грузії українці теж не можуть вилетіти – дитячий колектив, що їздив туди виступати, просидів в аеропорту понад дві доби. Вночі вони все ж таки дістались додому.

Кілька діб в очікуванні рейсу сидять до тисячі туристів в Тунісі, їх теж мала б везти Bravo Airways. Гендиректор авіакомпанії в усьому звинувачує туроператора, що заборгував грошей, але туроператор винним себе не вважає.

Фотогалерея Аеропорт на Балі відкрили після виверження вулкану (11 фото)

В аеропорту Києва майбутні відпочивальники намагаються полетіти на курорти. Вони вже мали б другу добу хлюпатись у Середземному морі, натомість проходять український квест. "Повинні були вилетіти першого числа о 2:00 ночі. Потім о 10:00 ранку, потім о 13:00 дня. Це вже п’яте перенесення", - розповіла відпочивальниця Людмила Охремова. Сергію з другом пощастило – вони все ж злітали на тиждень в Барселону, проте їхні валізи досі подорожують. "Ми в шортах, капцях і майці відпочивали тиждень в Іспанії. Потім ми купили речі там, приїхали сюди, а речі ще там", - розповів він.

Загалом літаки Bravo Airways затримують вильоти вже по 40 рейсах, і кожен наступний затягується ще надовше. У ситуацію втрутилося міністерство інфраструктури – Володимир Омелян у вівторок збирає туроператорів, турагентів та авіакомпанії. Чиновники обіцяють, що будуть наводити порядок.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції