Алкоголь і сваволя. Експерт назвав головні причини погіршення сексуального життя українців

Алкоголь і сваволя. Експерт назвав головні причини погіршення сексуального життя українців

Фото: creu.ru

"У нас люди не хочуть утворювати родини", — заявив сексолог.

Головною причиною погіршення сексуального здоров'я українців є економічна ситуація.

"Якщо, наприклад, звірям немає чого їсти, то вони і не розмножуються. Так це відбувається і в Україні, кожного дня нас стає все менше і менше. Ще до до АТО українців за кожний місяць ставало менше на 25 тисяч. І це все протягом 25 років... Про яку сексуальність може йтися?" — заявив сексолог Юрій Гурженко в інтерв'ю ТСН.ua.

Крім того, експерт заявив, що не на руку українцям грає алкоголізм та лібералізація сексуальних стосунків.

"Алкоголізація населення дуже велика — до 15-16 літрів чистого спирту на душу населення. 8 літрів — це вже деградація нації. Лібералізація сексуальних стосунків дійшла до того, що наша сексуальна революція вже не знає, куди діватися. У нас вже все настільки відкрито, що не лишилося жодних моральних принципів", — сказав сексолог.

На запитання про те, що ж сприяло погіршенню сексуального життя українців за роки незалежності Гурженко відповів:

"У нас немає сексуальної культури, культури безпечного сексу. У нас лекції у школах не читають, а діти дізнаються про це на вулиці, від своїх друзів, замість того, щоб розповісти їм, як це насправді робиться по науці. У нас ходить термін "займатися сексом". Як можна сексом займатися? Це звірі займаються сексом, тому що у них він має значення розмноження".

Психолог Наталя Підлісна розповіла, як почати будувати сімейні стосунки

Психолог Наталя Підлісна розповіла, як почати будувати сімейні стосунки

Натомість, за словами сексолога, краще звучить вислів "віддаватися коханню".

Сексолог також прокоментував вплив демографічної ситуації на сексуальну поведінку та утворення родин. Додамо, що за статистикою, в Україні жінок приблизно на 3,5 млн більше ніж чоловіків.

"А яке ж утворення родин, коли у нас люди не хочуть утворювати родини? Це ж відповідальність. Що таке весілля? Це або презерватив поганий, або чоловік хороший. Частіше — це презерватив поганий. І кожний другий чи третій шлюб у нас — це розлучення. Все не так, як воно повинно бути", — констатував сексолог.

Нагадаємо, сексолог Юрій Гурженко заявив, що ситуація з сексом в Україні гірша, ніж за часів Радянського Союзу. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація