Алкоголь і сваволя. Експерт назвав головні причини погіршення сексуального життя українців

"У нас люди не хочуть утворювати родини", — заявив сексолог.

Головною причиною погіршення сексуального здоров'я українців є економічна ситуація.

"Якщо, наприклад, звірям немає чого їсти, то вони і не розмножуються. Так це відбувається і в Україні, кожного дня нас стає все менше і менше. Ще до до АТО українців за кожний місяць ставало менше на 25 тисяч. І це все протягом 25 років... Про яку сексуальність може йтися?" — заявив сексолог Юрій Гурженко в інтерв'ю ТСН.ua.

Крім того, експерт заявив, що не на руку українцям грає алкоголізм та лібералізація сексуальних стосунків.

"Алкоголізація населення дуже велика — до 15-16 літрів чистого спирту на душу населення. 8 літрів — це вже деградація нації. Лібералізація сексуальних стосунків дійшла до того, що наша сексуальна революція вже не знає, куди діватися. У нас вже все настільки відкрито, що не лишилося жодних моральних принципів", — сказав сексолог.

На запитання про те, що ж сприяло погіршенню сексуального життя українців за роки незалежності Гурженко відповів:

"У нас немає сексуальної культури, культури безпечного сексу. У нас лекції у школах не читають, а діти дізнаються про це на вулиці, від своїх друзів, замість того, щоб розповісти їм, як це насправді робиться по науці. У нас ходить термін "займатися сексом". Як можна сексом займатися? Це звірі займаються сексом, тому що у них він має значення розмноження".

Психолог Наталя Підлісна розповіла, як почати будувати сімейні стосунки

Коли час йде, а він все «не готовий» офіційно оформити з вами стосунки, може, пора щось змінити? Сьогодні з нашим постійним експертом - психологом Наталією Підлісною поговоримо про те, чому чоловік не хоче одружуватися, як дізнатися про плани обранця на майбутнє і що робити, якщо чоловік не поспішає в ЗАГС.

Натомість, за словами сексолога, краще звучить вислів "віддаватися коханню".

Сексолог також прокоментував вплив демографічної ситуації на сексуальну поведінку та утворення родин. Додамо, що за статистикою, в Україні жінок приблизно на 3,5 млн більше ніж чоловіків.

"А яке ж утворення родин, коли у нас люди не хочуть утворювати родини? Це ж відповідальність. Що таке весілля? Це або презерватив поганий, або чоловік хороший. Частіше — це презерватив поганий. І кожний другий чи третій шлюб у нас — це розлучення. Все не так, як воно повинно бути", — констатував сексолог.

Нагадаємо, сексолог Юрій Гурженко заявив, що ситуація з сексом в Україні гірша, ніж за часів Радянського Союзу. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: