Алла Мазур повідомила про виявлену в неї тяжку хворобу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У телеведучої виявили злоякісну пухлину.

Телеведуча ТСН.Тижня на телеканалі "1+1" Алла Мазур повідомила про свою тяжку хворобу.

"У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я - починаю боротися", - написала ведуча у Facebook.

Алла Мазур зазначила, що спочатку не хотіла розповідати публічно про свою хворобу.

"Піймала себе на бажанні закритися в собі і певний час так робила. Але згодом зрозуміла: не можна боятися. Ми мусимо змінити ставлення до онкохвороб у суспільстві. Навчитися говорити про них - відкрито і спокійно. І з рівня трагедії - переводити на рівень проблеми. Яку - можна вирішити. Бо це, звісно, не нежить. Але давно не вирок. Медицина навчилася справлятися з цим - в багатьох випадках. Головне - виявити вчасно. Тому - вирішила розказати вам", - написала телеведуча.

Вона каже, що вчасно виявила хворобу.

"Вдячна собі, що таки знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам з ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюсь на делікатність колег з інших видань. І розказую, щоб надихнути кожну українську жінку - особливо після 45-ти - проходити профілактичний огляд хоча б раз в рік. І зробити це - невідкладно. Ставитись до себе уважно. Знаходити час - і перевірятись. Бажано - кількома способами. І навіть в кількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають", - наголошує телеведуча.

Я знаю: про це у нас не люблять говорити публічно. Воліють залишити в колі близьких друзів і родини. І згадують в...

Опубліковано Аллою Мазур Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Алла Мазур додала, що "це всі подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя. І вірю, що наступний пост на цю тему - нехай і через певний час - буде про перемогу. Тоді і розповім все докладніше. Якщо у вас з'явиться бажання допомогти - прошу підтримати маленьких підопічних фонду "Таблеточки". Онкохворих діток, які завжди потребують найбільшої нашої уваги".

Нагадаємо, раніше про перемогу над раком повідомила телеведуча Яніна Соколова.

Відео Правила життя ведучої телеканалу Алли Мазур

Її називають найвпливовішою, але при цьому вона дуже скромна. Її ім'я знають всі українці. Сьогодні день народження в найкращої телеведучої країни і каналу 1+1 - Алли Мазур. Як вона боролася зі страхом прямих ефірів та як реагує на критику - дивіться далі. 

Правила життя ведучої телеканалу Алли Мазур

Залиште свій коментар

Вибір редакції