Алла Мазур та небайдужі люди допомогли Вані Вереху знайти кошти на операцію в Італії

Наразі хлопець вирушив на лікування.

Ваню Вереха, якому Алла Мазур разом з небайдужими людьми та фондом "Таблеточки", терміново збирали кошти на трансплантацію кісткового мозку від нерідного донора за кордоном – врятують.

Сьомого листопада зранку, ведуча "ТСН.Тиждень" приїхала до аеропорту Бориспіль проводжати 16-річного хлопчика Ваню Вереха і його родину до італійської клініки у Верону на контрольний візит та підготовку до операції.

Алла Мазур і Ваня Верех_3
прес-служба каналу "1+1"

У Вані діагностовано рідкісний синдром Швахмана-Даймонда.  В Україні не роблять трансплантації від нерідних донорів, і єдиний шанс на життя таких дітей  – це зробити пересадку кісткового мозку за кордоном, але це дуже великі кошти - необхідна сума складає 115 тисяч євро, що у гривнях становить понад три мільйони.

Алла Мазур і Ваня Верех_1
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що у вересні у свій день народження Алла Мазур у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" відмовилася від квітів та подарунків та закликала переказати гроші всіх, хто бажає її привітати, на рахунок Вані Вереха на сайті фонду "Таблеточки", щоб допомогти оплатити життєвонеобхідну операцію. В  результаті людської небайдужості за рекордні півтора місяці на лікування Вані зібрали понад  400 тисяч гривень, але цього недостатньо, і збір продовжувався…  і раптом новина – Комісія МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон прийняла позитивне рішення по справі Вані Вереха і має оплатити весь рахунок італійської клініки на операцію вже у листопаді! Ініціатива ведучої "ТСН. Тиждень" та бажання і допомога багатьох людей зробили диво. Рішення ухвалено від 20.10.2016, щодо направлення та оплати лікування за кордоном гр. В. І.А. ., 2000 р.н. 

Алла Мазур і Ваня Верех_2
прес-служба каналу "1+1"

"Спільне велике бажання тисяч людей зробило це диво можливим! Справа зрушила з місця, і Ваня їде в Італію готуватися до пересадки кісткового мозку. Це те, що реально може його врятувати, хоч боротися доведеться ще довго. Я надзвичайно вдячна усім друзям, хто відгукнувся на моє прохання в середині вересня і підтримав Ваню. Нам таки вдалося переламати ситуацію! - бо Ваня тоді був єдиним підопічним фонду "Таблеточки", на чиєму рахунку не було грошей. Я тому і взялася за цю справу, бо так не повинно бути! Кожна дитина мусить мати надію! І ми таки змогли зібрати стартову суму - хоча її і не досить. Але це, я думаю, вплинуло і на рішення Мінздорову - виділити гроші на лікування Вані. І тепер в ТСН будемо стежити за виконанням обіцянки. Я розумію, як хвилюється зараз і Ваня, і його рідні. Приїхала до аеропорту сказати, що все неодмінно буде добре! - треба вірити. І привезла подарунок, щоб Ваня пам'ятав, як багато людей в Україні бажають йому одужання - і щастя. Ми залишаємось на зв'язку - і я тепер просто буду молитись, щоб все у Вероні пройшло вдало!" – коментує Алла Мазур.

Лист МОЗ
прес-служба каналу "1+1"

Після повернення з лікування, Ваня планує займатися карате та айкідо, вступити до ВНЗ та вчитися на програміста. Із собою в Італію Ваня взяв книги про  космос та спеціальний подарунок від Алли -  ігрову приставку до телефона.

ВідеоУ доброму гуморі, але з переживанням: 16-річний Ваня Верех полетів на лікування до Італії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: