Французькі рятувальники не змогли врятувати українських лижників

Через сильний буревій та снігопад у неділю, 9 січня, французькі рятувальники так і не витягли з-під снігу українських лижників, які застрягли в Альпах. Операцію з порятунку перенесли на 10 січня.

Альпи
Французькі рятувальники не змогли врятувати українських лижників
Французькі рятувальники пообіцяли розпочати операцію з порятунку українських лижників, які застрягли у Французських Альпах завтра.

Нагадаємо,троє українців ішли через перевал Бренва у Верхній Савойї. Через сильний снігопад похід став небезпечним. Ані рухатись далі, ані повернути назад команда вже не змогла. Зараз лижники заблоковані на висоті понад 4 тисячі метрів.

В українців закінчуються продукти, а французькі рятувальники ніяк не можуть прийти на допомогу. У високогірних районах триває буревій. Як повідомили ТСН у високогірній жандармерії, розпочати рятувальну операцію планують завтра.

"Зараз у нас страшенна негода, сильний вітер. Тому ми не можемо підняти в небо гелікоптер і хоча б доправити їжу та газ. Але сподіваємося, що вранці або до обіду, погода поліпшиться. І завтра туристи будуть врятовані. Поки що можу сказати, що українці живі та здорові, і ми підтримуємо з ними зв'язок", - повідомили рятівники.

Поки що рятувальникам вдається підтримувати з лижниками візуальний та радіозв'язок. Лижники вирили нору в снігу і встановили намет. Стан їхнього здоров'я наразі не викликає занепокоєння у працівників гірської жандармерії.

Читайте також:

Українські лижники застрягли на Монблані

В Антарктиді з'явився Пік Донбасу

Загинув один з найвідоміших альпіністів світу, піонер вільного сходження

П'яний український турист заснув на стрімкій скелі в Австралії

ВідеоУкраїнські лижники застрягли у французьких Альпах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: