Альтернатива холодним батареям

У п’яти містах України досі мерзнуть мешканці більш ніж 70 будинків.

Причин холоду у квартирах дві - заборгованість і несправність мереж. Опалення є, але частіше за все батареї ледь теплі, тож люди шукають можливості зігріти себе самотужки.

Кількість дозволів потрібних для встановлення альтернативного опалення лякає українців.  Тому у висотних будинках системи індивідуального опалення не популярні – сусіди бояться за власну безпеку, адже індивідуальні газові котли можуть отруїти. Якщо у квартирі знизу відкрита кватирка, то є можливість, що чадний газ попаде у помешкання. Вихід – електричне опалення. Воно екологічніше, але його не потягне застаріла електромережа.  Увімкнути такий котел, все одно, що чотири електрочайники.

Якщо ж у оселі температура повітря менша за 18 градусів, то потрібно звернутися до ЖЕКу. У разі відмови розглянути вашу скаргу у період двох-трьох днів,  потрібно самостійно скласти акт, запросити у гості сусіда та разом з ним сфотографувати вікна, щоб засвідчити, що вони не пропускають тепло і потім разом з цими доказами звернутися до суду. Також можливо звернутися до Спілки захисту прав споживачів  чи прокуратури.


ВідеоАльтернатива холодним батареям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: