Альтернатива холодним батареям

У п’яти містах України досі мерзнуть мешканці більш ніж 70 будинків.

Причин холоду у квартирах дві - заборгованість і несправність мереж. Опалення є, але частіше за все батареї ледь теплі, тож люди шукають можливості зігріти себе самотужки.

Кількість дозволів потрібних для встановлення альтернативного опалення лякає українців.  Тому у висотних будинках системи індивідуального опалення не популярні – сусіди бояться за власну безпеку, адже індивідуальні газові котли можуть отруїти. Якщо у квартирі знизу відкрита кватирка, то є можливість, що чадний газ попаде у помешкання. Вихід – електричне опалення. Воно екологічніше, але його не потягне застаріла електромережа.  Увімкнути такий котел, все одно, що чотири електрочайники.

Якщо ж у оселі температура повітря менша за 18 градусів, то потрібно звернутися до ЖЕКу. У разі відмови розглянути вашу скаргу у період двох-трьох днів,  потрібно самостійно скласти акт, запросити у гості сусіда та разом з ним сфотографувати вікна, щоб засвідчити, що вони не пропускають тепло і потім разом з цими доказами звернутися до суду. Також можливо звернутися до Спілки захисту прав споживачів  чи прокуратури.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: