Америка занепокоєна безробіттям на Донеччині

Мешканці Донецької області пожалілися The New York Times на українську владу та запропонували Захід віддати Польщі, а Схід приєднати до Росії.

Преса Сполучених Штатів занепокоєна занепадом важкої промисловості на Східній України. Як пише The New York Times, понад 4,5 мільйонів населення регіону ледве зводять кінці з кінцями.

Світова економічна криза особливо сильно ударила по Донецькій області, де зосереджені найбільші металургійні підприємства України. Ціни на їх продукцію впали мало не вчетверо, замовлень практично немає, пише видання.

Рівень безробіття в регіоні також безпрецедентно високий. За даними The New York Times, в Макіївці на одне робоче місце претендують в середньому чотири людини, а в сусідніх містах - до 70-80.

Американський кореспондент поспілкувався з місцевими мешканцями. Так, українець Сергій Єрьомін, який на початку року разом з дружиною і двома дітьми залишився без роботи і практично без коштів для існування, нарікає, що немає на Україні лідера, який міг би вивести народ на вулиці.

"Йому, як і багатьом в цьому регіоні, здається, що за політичними розбратами центральні органи влади забули про громадян і "залишили українців напризволяще". Єрьомін пропонує радикальний варіант вирішення проблеми: розділити країну на дві частини, Захід віддати Польщі, а Схід - разом з Донецькою областю - приєднати до Росії", - зазначає The New York Times.

Нещодавно західна преса віднесла Україну до ТОП-20 найнестабільніших країн світу. Як свідчать дані журналу The Economist, політична стабільність України минулого року погіршилася і в рейтингу країна опинилася на 16-му місці, між Еквадором та Бангладеш.

Протягом останніх п'яти місяців кількість безробітних в Україні збільшилася на 930 тисяч і зараз становить 2 мільйони людей.

У Донецькій області, за офіційними даними, в центрі зайнятості зареєстровано 60 тисяч безробітних. Вакансій в регіоні на сьогодні 9 тисяч.

Читайте також:

Українці продовжують вимирати

Американці вважають Яценюка київським Обамою

Уряд прогнозує 3 мільйони безробітних цього року

В Макіївці звільнили 7 тисяч працівників металургійного заводу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: