Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американці обрали 70 українців для участі в унікальній постановці бродвейського мюзиклу

Гості лишилися враженими рівнем підготовки українських артистів.

Американські артисти прилетіли в Україну з амбітною метою всього за два тижні поставити повноцінний бродвейський мюзикл і вже здійснили перший кастинг співаків і танцюристів у Краматорську. Після нього організатори завітали в пошуку талантів до Дніпра та Харкова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після неймовірних вражень на Донеччині в нових містах охочих потрапити на проект виявилося набагато менше, однак ті, що прийшли, виявилися справжніми талантами. Нові враження та знання здобули не тільки гості країни, але й учасники кастингу. "Вона говорила про те, про що за 13 років мого вокального навчання ніхто не говорив", - зізналася дніпрянка Наталя Суїм. 19-річна дівчина займається музикою з дитинства, навчається в музичній академії на естрадно-джазовому факультеті, паралельно вивчає психологію і викладає музику дітям. Грає та співає в ресторанах, мріє продовжити навчання за кордоном, тож брати участь у кастингах дівчинка навіть не збиралася – її вмовив друг. Але відбір вона пройшла, тож опинилася перед важким вибором: або навчання в академії, або участь у мюзиклі.

ВідеоУ Дніпрі та Харкові продовжують шукати таланти для постановки бродвейського мюзиклу

В них є тільки два тижні щоб створити справжній бродвейській мюзикл в Україні. Заради цього експерименту вони прилетіли до нас з батьківщини мюзиклу - Сполучених штатів. Перший кастинг у Краматорську вразив американських артистів. Сьогодні вони продовжать шукати таланти у Дніпрі та Харкові.

У Дніпрі та Харкові продовжують шукати таланти для постановки бродвейського мюзиклу

Менш ніж за тиждень кастингів у Дніпрі, Краматорську та Харкові для участі в мюзиклі набрали майже 70 артистів. Це навіть більше, ніж розраховували, але американці пояснили, що їм надто сподобалися українські таланти, тому відмовити комусь із тих, хто неймовірно себе виявив, не змогли. "Моє враження стосовно них навіть перевищило очікування. Ми хотіли, окрім таланту та здібностей, побачити пристрасть, щоби вони своїм виступом розказали свою історію, заспівали її, розповіли мовою тіла і подачею себе на сцені. І ми це побачили", - пояснили організатори.

Лише за тиждень репетицій всі учасники проекту мають опанувати мистецтво створення знаменитого бродвейського мюзиклу. А проблем, як виявилося, в обранців чимало. Наприклад, 45-річний харків’янин Костянтин Єрмаков обдурив організаторів, щоби потрапити на кастинг – применшив свій вік, аби вкластися в ліміт. Він щасливий опинитися на сцені, буквально живе нею, однак виявилося, що не знає англійської мови, котрою доведеться працювати. А вивчити всі слова та рухи необхідно тільки за тиждень. Чи впораються українці з таким завданням – дивіться продовження циклу сюжетів "Шлях до Бродвею" у вечірніх випусках ТСН.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції