Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американці заповзялися за два тижні поставити бродвейський мюзикл в Україні

Співаків і танцюристів на проект залучать винятково місцевих.

В Україну зі Сполучених Штатів прилетіли артисти, які доводитимуть можливість постановки справжнього бродвейського мюзиклу протягом двох тижнів. На кастингах організатори обрали для цього танцюристів та співаків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Таланти шукали в Дніпрі, Харкові та Краматорську, обраних акторів американці навчали всім премудростям справи. Організатором акції виступило посольство США в Україні, де цьогоріч відзначають 25-ліття дипломатичних відносин між країнами. Схід України для проекту "Шлях до Бродвею" обрали не випадково, адже на думку дипломатів, цей регіон потребує особливої уваги.

ВідеоЧи можливо в Україні за два тижні поставити справжній бродвейський мюзикл

В Україну зі США прилетіли артисти, які доводитимуть, що це реально. Під час кастингів американці оберуть найкращих танцюристів та співаків. Разом з американським зірковим десантом на всіх кастингах побуває і кореспондент ТСН. Дивіться першу серію пригоди за назвою "Шлях до Бродвею".

Чи можливо в Україні за два тижні поставити справжній бродвейський мюзикл

Мюзикл виник у США у 1920-х роках як музична вистава, що поєднує у собі декілька жанрів. Для українців форма не нова, але й незвична – дехто не досиджує до кінця вистави. Однак більшість глядачів виставою американців задоволена та наголошує, що основні думки були зрозумілі навіть без слів. "Мова йшла про любов, розлучення, дівчата народжують без батьків, залишають дітей в пологових будинках. Люди,  це треба дивитися, таке мистецтво – воно несе до кожної людини дійсно любов", - вважає волонтерка з Краматорська Надія.

Про кастинг українців на американському проекті ТСН розповість у п’ятницю у вечірньому випуску о 19:30.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції