Американські дипломати і волонтери записали щемне відео до Дня Незалежності України

Дата публікації
Перегляди
2052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американські дипломати і волонтери записали щемне відео до Дня Незалежності України

Фото: Посольство США в Україні/Twitter

Дипломати та волонтери США привітали Україну з прийдешнім Днем Незалежності віршем легендарної поетеси Ліни Костенко.

Дипломати та волонтери США привітали Україну з прийдешнім Днем Незалежності віршем легендарної поетеси Ліни Костенко "Вечірнє сонце".

Про це повідомляє пресслужба посольства США в Україні.

"Цього року ми попросили американських дипломатів та волонтерів Корпусу Миру продекламувати вірш легендарної української поетеси Ліни Костенко “Вечірнє сонце", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у дипвідомстві, вони записали вірш на відео під час своїх подорожей до різних куточків України – на схід і захід, північ і південь.

"Дякуючи гурту Brutto, декілька років тому цей вірш перетворився на прекрасну пісню, і наш пресатташе Рей Кастілло не міг не заграти та не заспівати її. Ми насолоджувалися красою України, так само, як і кожним рядком вірша та кожною нотою пісні", - додали у посольстві.

З Днем незалежності, Україно!

Цього року ми попросили американських дипломатів та волонтерів Корпусу Миру продекламувати вірш легендарної української поетеси Ліни Костенко “Вечірнє сонце”. Наші колеги записали вірш на відео під час своїх подорожей до різних куточків України – на схід і захід, північ і південь. Дякуючи гурту Brutto, декілька років тому цей вірш перетворився на прекрасну пісню, і наш прес-атташе Рей Кастілло не міг не заграти та не заспівати її. Ми насолоджувалися красою України, так само, як і кожним рядком вірша та кожною нотою пісні. Дивіться самі, що з того вийшло! Happy Independence Day, Ukraine! This year we asked our American diplomats and Peace Corps Ukraine volunteers to recite a poem by legendary Ukrainian poet Lina Kostenko, “Vechirne Sontse.” Our colleagues recorded the poem during their travels to different corners of Ukraine – to the East, West, North and South. A few years ago this poem also became a beautiful song thanks to the Brutto band, and our Press Attache Ray Castillo couldn’t resist playing and singing it. We enjoyed the beauty of Ukraine, as well as every line of the poem and every note of the song – join us and see how it turned out!

Опубликовано U.S. Embassy Kyiv Ukraine Пятница, 23 августа 2019 г.

Нагадаємо, у суботу, 24 серпня, Україна святкує День Незалежності. Традиційно у цей день проводиться військовий парад головню вулицею країни - на Хрещатику. Однак нова влада вирішила цього року заощадити кошти бюджету і замість параду провести "Ходу Гідності".

У Києві на вихідні, приурочені до Дня Незалежності, частину вулиць перекриють, а на деяких частково обмежать рух. Окрім заборони і обмеження руху на столичних вулицях, розпорядженням передбачено заборону паркування транспортних засобів у місцях підготовки та проведення урочистих заходів.

Своєю чергою "1+1" до 28-ї річниці незалежності України о 8:50 та 19:30 традиційно покаже особливий святковий спецвипуск ‒ "ТСН. Незалежність". Одразу п'ять ведучих ТСН  проведуть масштабний ефір з крайніх географічних точок України та покажуть її вражаючу красу й потенціал від заходу до сходу, від півночі до півдня, та в самому серці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація