Американський суд відмовився задовольнити апеляцію Лазаренка

Колишній прем'єр-міністр України і надалі залишиться за ґратами.

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США відхилила апеляцію колишнього прем`єр-міністра України Павла Лазаренка і опублікувала своє остаточне рішення у його справі.

Як передає російська служба ВВС, це означає, що він, скоріш за все, не вийде з федеральної в`язниці ще якийсь час.

У 2006 році у США суд присяжних визнав Лазаренка винним за 14 пунктами і засудив його до 9 років позбавлення волі.

Восени 2008 року Апеляційний суд розпорядився, щоб колишньому прем`єр-міністру винесли новий вирок у зв`язку зі зняттям 6 звинувачень, в результаті чого Лазаренко може одержати менший термін.

Після цього Лазаренка, якого було відпущено до цього під заставу в 86 млн доларів, знову заарештували, і з тих пір він перебуває у в`язниці поблизу Сан-Франциско.

У жовтні захисники Лазаренка висунули клопотання про те, щоб його апеляцію розглянув повний склад суду 9-го округу, який налічує 11 членів. Проте тепер вони отримали відмову в зв`язку з тим, що інші 8 членів суду не висловили бажання займатися цією справою (апеляцію Лазаренка відхилила колегія у складі трьох суддів).

Як передає ВВС, за словами адвокатів Лазаренка, у них залишається ще один варіант - клопотання до Верховного суду США про перегляд справи. Експерти, проте, оцінюють шанси захисту невисоко. Річ у тому, що з приблизно 7500 таких прохань, які подаються щороку у вищу судову інстанцію країни, задовольняються від 80 до 150, тобто лише 1-2%.

Читайте також:

Лазаренко сидить під вартою і мріє повернутися до влади

Павло Лазаренко: 10 років поза законом

У суді, де "колядував" Зварич, знайдено мільйонні зловживання

Рада дала згоду на арешт двох суддів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: