Американський генерал переконаний, що Росія у вересні спробує вторгнутися в Херсонську область

Американський генерал переконаний, що Росія у вересні спробує вторгнутися в Херсонську область

Фото: УНІАН

Військовий каже, що це очікувано на фоні попередніх дій країни.

Росія, яка перетворила окупований Крим в потужну військову базу, через брак води на півострові може вторгнутися в Херсонську область України, використавши навчання, які відбуватимуться у вересні.

Про це в ефірі телеканалу «ДОМ» заявив колишній командувач Збройними силами США в Європі генерал Бен Ходжес.

Він заявляє, що окупований український півострів стратегічно важливий для Москви, адже з портів окупованого Криму російські кораблі з технікою і військовими відправляють на війну до Сирії і Лівії. Тож він припускає, що під час військових навчань «Кавказ-2020» в Південному військовому окрузі (поруч з Чорним морем і Україною) буде велика кількість російських військ, яких можуть направити на материкову Україну.

Ходжес переконаний, щоб вирішити проблему з питною води в Криму, Росія спробує захопити дамбу в Херсоні. «Сподіваюся, я помиляюся, але у мене є бачення, і це настільки типово для того, що Росія зробила в минулому, що під час навчань на Кавказі вони оголосять гуманітарну кризу в Криму через води, а потім скажуть, що у них немає вибору. Вони повинні захопити дамбу в Херсоні на півночі, щоб дозволити воді повернуться до Криму », - поділився своєю думкою генерал.

Він також каже, що ці навчання пов'язані з окупованим Кримом і браком там питної води. "У них значна посуха через погоду і тому що Україна правильно заблокувала воду, що надходить з річки Дніпро по північному кримському каналу на півострів. Так що там проблема з водою. Ця проблема, яка виникла через незаконну російську анексію", - відзначає він.

Нагадаємо, що нещодавно Рада ЄС продовжила на рік пакет економічних обмежень щодо Росії за анексію Криму

Повʼязані теми:

Наступна публікація