Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американський сенатор прибула до України обговорити військове співробітництво

Сенатор від штату Айова Джоні Ернст є членом українського кокусу в Сенаті США.

В Україні перебуває сенатор США від Республіканської партії Джоні Ернст з метою обговорення військового співробітництва з Україною.

Про це у понеділок, 18 січня, повідомило посольство США в Україні у Twitter.

"Раді вітати знову в Україні сенатора від штату Айова Джоні Ернст, яка є членом українського кокусу в Сенаті США. Пані Ернст матиме низку зустрічей стосовно військового співробітництва між Україною та США", - йдеться у повідомленні.

Міністр оборони Степан Полторак вже проінформував у своєму Facebook, що зустрівся з сенатором і обговорив питання двосторонньої взаємодії щодо зміцнення обороноздатності України.

Крім того, вони обговорили питання, пов’язані з ситуацією в окупованому Криму та на Сході України, а також спільної протидії російській агресії.

"Окрему увагу ми приділили питанням реформування системи оборонних закупівель для потреб Збройних Сил України та активізації військово-технічного співробітництва зі Сполученими Штатами Америки", - зазначив Полторак.

Разом із сенатором США пані Джоні Ернст обговорили питання двосторонньої взаємодії щодо зміцнення обороноздатності...

Опубликовано Степаном Полтораком Понедельник, 18 февраля 2019 г.

Нагадаємо, 15 лютого президент США Дональд Трамп підписав схвалений Конгресом пакет законодавчих актів, який суттєво збільшує суму допомоги Україні на 2019 рік - майже до 700 млн доларів.

14 лютого міністр оборони України Степан Полторак заявив, що Україна узгодила зі США заходи для отримання другого траншу безпекової допомоги.

ВідеоТрамп оголосив у США надзвичайний стан

Напередодні обидві палати Конгресу ухвалили бюджет, де немає жодного центу на омріяну президентом стіну на кордоні з Мексикою. Тому Трамп збирається профінансувати свою головну передвиборну обіцянку сам, виділивши на цю споруду 8 мільярдів доларів з непризначених для цього фондів. Однак навіть низка республіканців обурена таким ставленням до основного закону Сполучених Штатів: ще ніхто з президентів не запроваджував надзвичайний стан за настільки надуманим приводом. 

Трамп оголосив у США надзвичайний стан

Залиште свій коментар

Вибір редакції