Януковича представили американським інвесторам як Віктора Ющенка

Темою зустрічі Януковича з американськими інвесторами була "Програма розвитку економіки і інвестиційної політики".

Президент Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі представив лідера Партії регіонів Віктора Януковича представникам американських компаній-інвесторів, як Віктора Ющенка.

Зустріч відбулася 26 листопада в Києві в готелі Хаятт Рідженси.

Відкриваючи зустріч і представляючи присутнім Віктора Януковича, Зукоскі сказав: "Шановні пані та панове, лідер Партії регіонів Віктор Ющенко".

Нагадаємо, що темою зустрічі Віктора Януковича з представниками американських компаній-інвесторів була "Програма розвитку економіки і інвестиційної політики".

Нагадаємо, сам лідер Партії регіонів також відомий своєю звичкою плутати прізвища. Так, виступаючи у серпні на відкритті "Донбас-арени", Янукович переплутав прізвище радянського поета Павла Беспощадного, назвавши його Павлом Безсмертним.

Виступаючи торік в Одесі, лідер регіоналів процитував одеського письменника Ісаака Бабеля, при цьому назвавши його Бебелем (Август Бебель - діяч німецького робочого руху). У 2006 році на передвиборному мітингу в тій же Одесі Янукович назвав уродженку міста Анну Ахматову Анною Ахметовою, а Гулака-Артемовського назвав Артемівським, за аналогією із шампанським.

Читайте також:

Ющенко переплутав Ірак з Іраном

Ющенко переплутав ім'я Мєдвєдєва

Янукович знову "беспощадно" переплутав прізвища поетів

Янукович переплутав Стокгольм і Гельсінкі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: