Американці у Києві вчитимуть українських військових обороні

З 28 по 30 вересня в Україні триватимуть спільні американсько-українські консультації з питань оборони.

Навчання
УНІАН
В Україні пройдуть українсько-американські військові консультації
У Києві розпочалися двосторонні українсько-американські консультації з питань оборони.

Про це повідомляє українське Міністерство оборони.

Для участі у консультаціях до Києва прибула американська військова делегація на чолі з помічником міністра оборони США з питань міжнародної безпеки послом Александром Вершбоу.

Українську військову делегацію на консультаціях очолює тимчасово виконуючий обов'язки міністра оборони Валерій Іващенко.

У ході першого дня двосторонніх консультацій, представники української та американської військових делегацій планують здійснити огляд цілей двосторонніх українсько-американських консультацій з питань оборони, розглянути стратегічні виклики Україні, обговорити питання українсько-американського стратегічного і оборонного партнерства та двостороннього співробітництва у галузі безпеки.

На 28 вересня заплановано робочу зустріч помічника міністра оборони США з питань міжнародної безпеки посла Александра Вершбоу з начальником Генерального штабу – головнокомандувачем Збройних сил генералом армії Сергієм Кириченком.

Українсько-американські консультації з питань оборони продовжаться 29 вересня, у робочих групах "Стратегічні питання оборонного співробітництва" та "Військове співробітництво, воєнна реформа та взаємосумісність з НАТО".

Цього ж дня заплановані зустрічі помічника Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки посла Александра Вершбоу з представниками політичної і дипломатичної еліти України, а також його виступ перед слухачами Дипломатичної академії України при МЗС.

Двосторонні українсько-американські консультації з питань оборони триватимуть до 30 вересня.

Читайте також:

Військові вимагають в уряду і Ради 20 мільярдів

Артбазу в Новобогданівці військові віддадуть громаді

На Прикарпатті засудили двох призовників-симулянтів

Українська армія тренується вибивати з Криму умовного ворога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: