Американці з'ясували, чому Черновецького прозвали Космосом

Поведінка київського мера дозволила американським журналістам назвати всю українську політику "цирком".

Усі нестандартні особистості на посаді мера Нью-Йорка - ніщо порівняно з мером Києва Леонідом Черновецьким. Такого висновку дійшов кореспондент видання The New York Times після 45-хвилинної розмови зі столичним градоначальником.

"Під час відносно нудної 45-хвилинної розмови в його київському офісі здавалося, що пан Черновецький думками трохи далеко. Протягом більшої частини інтерв’ю він не дивився на співрозмовника, говорив майже монотонно, втупившись у підлогу", - пише Кліффорд Дж. Леві, автор публікації.

"У публічних виступах ця манера, укупі з періодичними сплесками емоцій, призвела до поширення чуток, ніби він зловживає алкоголем чи наркотиками або приймає сильнодіючі ліки. На одному заході на підтримку релігійної різноманітності у нього заплітався язик і він зробив довгу паузу, намагаючись пригадати слова "юдаїзм" та "індуїзм", - додав журналіст.

"Він заперечив чутки про вживання наркотиків і алкоголю, однак це не дуже допомогло з огляду на його нетривалі зникнення, які залишалися без пояснень", - також звернув увагу Леві.

Автор припустив, що перебування Черновецького на посаді слугує промовистою ознакою занепаду політичної культури України після Помаранчевої революції.

Кліффорд Дж. Леві пояснив також, за що кияни нарекли свого мера Льоня Космос: прізвисько "він отримав, бо іноді здається, що думки мера десь далеко-далеко".

"Він робить ексцентричні пропозиції (пам’ятник найвідомішому поету України потрібно поставити в Африці), приймає дивні кадрові рішення (звільнив директора зоопарку за те, що той не знайшов подругу для слона) і вдається до особистих вчинків (запропонував розігрувати свої поцілунки в лотерею). Він перериває мітинги, наспівуючи меланхолійні радянські балади, і навіть випустив диск із записом улюблених пісень у власному виконанні. "Хто співає краще за мене? – запитав він. – Ніхто, окрім Бога", - також здивувався американець.

"І час від часу він робить божевільні вчинки, щоб довести, що не є божевільним", - звернув увагу Леві.

"Політика в Україні і так нагадує циркову виставу, коли президент і його опоненти ворогують настільки, що в країні досі немає міністра фінансів, якого непогано було б мати в часи, скажімо, фінансової кризи", - додав кореспондент The New York Times.

Нагадаємо, у своєму інтерв'ю International Herald Tribune, яке є міжнародним виданням New York Times, Черновецький відкинув звинувачення в тому, що він є божевільним або вживає наркотики.

В той же час, журналіст видання відзначив дивну поведінку Черновецького та згадав про декілька його дивакуватих вчинків та ініціатив.

Читайте також:

Черновецький розповів на весь світ, що не божевільний

Черновецький обурився, що його виставляють людиною з Марса

Черновецький написав книгу про себе та бандитські розборки

Черновецький не піде в президенти, бо українці його не розуміють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: