АМКУ не подарує Черновецькому тарифи на транспорт

Антимонопольний комітет знову поставить питання про зниження вартості проїзду у Києві.


Антимонопольний комітет призначив нове засідання через невиконання КМДА вимоги знизити тарифи на проїзд у комунальному транспорті., повідомив виконуючий обов`язки голови АМКУ Олександр Мельниченко.

Мельниченко сказав, що Черновецький 12 січня заявив про те, що 22 січня Київрада прийме рішення про зниження тарифів до 1,7 грн. у метро і до 1,5 грн. – у наземних видах громадського транспорту. Але, за словами Мельниченка, відповідне рішення не було прийняте.

"У зв`язку з цим АМКУ вирішив призначити нове засідання, яке буде присвячене виконанню вимог АМК Київською державною міською адміністрацією щодо зниження тарифів на проїзд у метро, тролейбусах і трамваях до економічно обґрунтованого рівня", – виконуючий обов`язки голови АМКУ.

Остаточне рішення про дату проведення засідання буде прийнято 23 січня. Мельниченко зазначив, що у разі ігнорування Черновецьким вимог АМКУ, Комітет прийматиме відповідне рішення відносно КМДА, Київського метрополітену і КП "Київпастранс". За словами Мельниченка, до КМДА можуть бути застосовані штрафні санкції до 10% річної виручки.

Нагадаємо, 12 січня під час розширеного засідання АМКУ, на якому був присутній мер Києва Черновецький, було прийняте рішення про зниження тарифів на проїзд у столичному метро на 30 коп., у наземному транспорті – на 50 коп.

Проте сьогодні секретар Київради Олесь Довгий на відкритті пленарного засідання 22 січня повідомив, що Київрада не розглядатиме питання про зниження тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці до ухвалення міського бюджету.

Читайте також:
Черновецький не виконав обіцянку: завтра метро не подешевшає
В'їзд до Києва стане платним
Черновецький підняв ціни на стриптиз та казино

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: