АМКУ оштрафував аеропорт "Київ" на понад півмільйона за змову

Дата публікації
Перегляди
1116
Поділитись:
WhatsApp
Viber
АМКУ оштрафував аеропорт "Київ" на понад півмільйона за змову

Фото: УНІАН

Комітет також оштрафував ТОВ, що керує аеропортом.

Антимонопольний комітет України оштрафував аеропорт "Київ" на 681 тисячу грн, а також ТОВ "Мастер-Авіа", що ним керує, на 1,8 млн грн за антиконкурентні узгоджені дії.

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Міжнародний аеропорт "Київ" розташовується за 7 км до центру столиці. За кількістю рейсів і пасажиропотоку посідає 2-ге місце в Україні. В аеропорту розташовано три термінали загальною площею 21 тис. кв. м. ЗПС аеропорту дає змогу приймати повітряні судна типу B-737, A-320.

Аеропорт "Київ" за дев’ять місяців 2018 року обслужив 2,165 млн пасажирів, що на 57,3% більше, ніж в січні-вересні 2017 року, зокрема у вересні зростання пасажиропотоку становить 30,6% - до 307,5 тис.

За підсумками минулого в 2010 році інвестиційного тендеру аеропортом керує компанія "Мастер-Авіа", яка уклала договір оренди майна аеропорту на 49 років. За даними компанії, за цей час вона інвестувала понад $50 млн у створення нової інфраструктури аеропорту і досі направляє всі наявні ресурси на погашення кредиту. Бенефіціарами ТОВ, згідно з держреєстром, є Василь Хмельницький і Денис Костржевський.

"Мастер-Авіа" зазначала, що володіє терміналами і пероном, а на балансі комунального підприємства МА "Київ" перебувають аеродром і злітна смуга.

Нагадаємо, 13 листопада на офіційній сторінці аеропорту "Київ" імені Сікорського з'явився допис про "стрункі ніжки стюардес", через який SMM-фахівців летовища звинуватили у сексизмі. Допис видалили за три години після його появи на сторінці аеропорту. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1116
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація