АМКУ скасував дозвіл придбати частку в "Харківобленерго" кіпрській компанії Новинського

АМКУ скасував дозвіл придбати частку в "Харківобленерго" кіпрській компанії Новинського

У Комітеті рішення пояснили недостовірністю інформації в документах.

Антимонопольний комітет (АМКУ) скасував своє рішення про надання дозволу компанії "Smart Holding (Cyprus) Ltd" бізнесмена і нардепа Вадима Новинського на придбання придбання частки в "Харківобленерго".

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Зазначається, що 22 липня 2021 року Антимонопольний комітет України скасував рішення Комітету від 28 січня 2021 року № 51-р про надання дозволу компанії "Smart Holding (Cyprus) Ltd" (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій акціонерного товариства "Харківобленерго". В документах "Smart Holding" знайшли невідповідність.

"Заява, за результатами розгляду якої було прийнято рішення від 28 січня 2021 року №51-р, та додані до неї документи підписані лише уповноваженим представником компанії "Lovitia Investments Ltd" (нова назва компанії - "Smart Holding (Cyprus) Ltd"). В доданих матеріалах відсутні письмові документи, що підтверджують призначення та уповноваження представника компанії "Lovitia Investments Ltd" на представництво інтересів АТ "Харківобленерго" та подання ним інформації, передбаченої вимогами положення про концентрацію, стосовно АТ "Харківобленерго". Отже, вся інформація, подана в заяві стосовно АТ "Харківобленерго" не може вважатися достовірною інформацією", - пояснили в АМКУ своє рішення.

Там додали, що саме недостовірна інформація стала підставою для скасування рішення про дозвіл на придбання акцій "Харківобленерго".

Нагадаємо,  в лютому 2021 року "Smart Holding (Cyprus) Ltd" Вадима Новинського закрила угоди з придбання 29,795% акцій в компаніях "Харківобленерго" та "Харківенергозбут". Пакетом акцій в 65% в обох компаніях володіє держава Україна в особі Фонду держмайна.

Smart Holding — одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України, яка створена і діє за законодавством Республіки Кіпр. Підприємства Групи інвестують в активи гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, банківського сектора, сільського господарства, суднобудування, нерухомості та енергетики. Бенефіциаром компанії є Вадим Новинський.

Повʼязані теми:

Наступна публікація