АМКУ взявся за готелі, які у десятки разів підвищили ціни на житло в дні фіналу Ліги чемпіонів

АМКУ взявся за готелі, які у десятки разів підвищили ціни на житло в дні фіналу Ліги чемпіонів

Фото: УНІАН

Наразі у комітеті не готові говорити про можливу змову готелів.

Антимонопольний комітет почав офіційний моніторинг столичних готелів, які у сотні разів підвищили ціни на номери під час фіналу Ліги чемпіонів у Києві.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький.

Дорогий футбол: завищені ціни на готелі у Києві стали причиною міжнародного скандалу

Дорогий футбол: завищені ціни на готелі у Києві стали причиною міжнародного скандалу

"Чесна конкуренція повинна давати можливості, а не створювати перепони. Через ажіотаж, спричинений повідомленнями про підняття цін готелів на період проведення фіналу Ліги Чемпіонів, Київське територіальне відділення АМКУ розпочало офіційний моніторинг ринку надання готельних послуг в м. Києві", - написав він.

За словами Хмельницького, зараз ще рано говорити про можливу змову чи навіть відкриття справи, адже інформації недостатньо. 

"Я особисто сподіваюсь, що ціни стабілізуються завдяки ринковим механізмам, адже попит рухає не лише ціною, але і пропозицією. Підняття цін під час спортивних подій – звичайна практика для ринкових відносин, але підняття на сотні відсотків – ненормальна ситуація", - заявив керівник управління АМКУ на Київщині, запевнивши, що незабаром буде оприлюднено офіційну позицію комітету.

Чесна конкуренція повинна давати можливості, а не створювати перепони. Через ажіотаж, спричинений повідомленнями про...

Опубликовано Khmelnitskyy Aleksey 8 мая 2018 г.

Зазначимо, що ціни на житло в Києві у день фіналу Ліги чемпіонів злетіли до небес. Зокрема, вартість номера у готелі на Нивках за одну ніч становила 100 тисяч гривень.

Своєю чергою у КМДА запевнили, що працюють над створенням кемпінгу для туристів на Трухановому острові, бажання переночувати в якому вже висловили понад 100 охочих.

Нагадаємо, що у фіналі Ліги чемпіонів зіграють іспанський "Реал" та англійський "Ліверпуль". Гра відбудеться 26 травня на стадіоні НСК "Олімпійський" о 21:45 за київським часом.

Повʼязані теми:

Наступна публікація