Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Амосова повернулася в крісло ректора НМУ імені Богомольця

Її усунення з посади визнали незаконним.

Адміністративний суд міста Києва поновив на посаді ректора Національного медичного університету імені Олександра Богомольця.

Про це йдеться у рішенні суду, опублікованому прес-центром університету.

У постанові суду йдеться, що рішення Міністерства охорони здоров'я України про перевірку НМУ, а саме пункт 3, про усунення з посади ректора Катерини Амосової, є незаконним, адже може нанести шкоди правам та свободам позивача, тобто самої Амосової.

Тож ректор негайно поновлюєтсья на посаді і продовжує виконувати відповідні обов'язки.

Нагадаємо, 20 лютого одночасно в усіх медичних закладах України було розпочато обов’язкове тестування майбутніх лікарів-стоматологів. Студенти НМУ ім. Богомольця скласти іспит не змогли. Керівництво вишу пояснило, що представники Центра тестування при Міністерстві охорони здоров’я не з’явилися на екзамен. Через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. 

Після цього студенти та трудовий колектив медуніверситету оголосили безстроковий страйк, а МОЗ України закликало не піддаватися на провокації та не зривати навчальний процес.

Залиште свій коментар

Вибір редакції