Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Амосова прокоментувала своє звільнення з посади ректора університету Богомольця

Катерина Амосова не вважає рішення законним.

Звільнена за наказом Міністерства охорони здоров’я ректор Національного медичного університету ім. О. Богомольця Катерина Амосова не вважає рішення законним.

Про це вона повідомила в коментарі ТСН.ua.

"Визначене "невиконання всіх вимог ДФІ" було підставою для звільнення номер один, а правовий хаос із протизаконним визнанням єдиним легітимним в.о.ректора Науменка попри ухвали Окружного адміністративного суду створив МОЗ", - зазначила вона.

Амосова вимагає негайного перерахунку грошей на зарплати співробітникам за підписаними 28 вересня платіжними дорученнями, які не опрацьовані Державним казначейством.

"Чому гроші не перераховуються? Тому що керівництво МОЗ заборонило керівництву казначейства визнавати мій підпис, незважаючи на рішення суду про негайне поновлення 20 вересня 2018 року і внесення мене до Єдиного державного реєстру 28 вересня по сьогодні, як підписанта від НМУ", - наголосила Катерина Амосова.

На її переконання, вимога профільного міністерства визнавати лише в.о.ректора Науменка "розбита" ухвалою Окружного адмінсуду від 1 жовтня.

"В.о міністра черговий раз не визнає рішення судів, що є кримінальним злочином, і моя заява про це до Печерського райвідділу поліції 28 вересня 2018 року внесена до ЄРДР. Закликаю зупинитися і вивести співробітників НМУ із заручників, тим паче, що після мого звільнення відповідальність про затримку зарплатні лежить на МОЗ. Як тільки мої адвокати отримують текст наказу про повторне звільнення, ми подаємо позов", - додала вона.

ВідеоСтуденти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

200 гривень, щоб "закрити" двійку. "Скласти" модуль, тобто іспит, - від тисячі. А ще в обігу "натура" - елітний алкоголь та екзотичні фрукти. Про такі розцінки в одному з найвідоміших українських вишів розказали його студенти. І це - не просто розцінки, а, мовляв, ціла корупційна система в медичному університеті імені Богомольця.

Студенти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

Нагадаємо, що 1 жовтня 2018 року через невиконання Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби МОЗ України вдруге розірвало із нею контракт. Це сталося після того, як міністерство поновило екс-керівницю закладу на посаді ректора НМУ на виконання рішення суду від 20 вересня.

Публічні суперечки між МОЗ і Амосовою почалися ще у лютому. Тоді через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. Амосова називала відсторонення незаконним, а згодом суд поновив її на посаді.

МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця – Амосову повторно відсторонили. 30 березня комісія МОЗу визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою. Згодом її звільнили з посади ректора за невиконання умов контракту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції